Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen különleges képességekke...

Milyen különleges képességekkel kell hogy rendelkezzen valaki ha pályakezdő folyamatmérnök állásra jelentkezik? Lányokat vesznek fel?

Figyelt kérdés
Már százszor beadtam az önéletrajzomat ilyen állásra, de nem kellek. Nem értem. Minőségügyi mérnök és értékesítő mérnök, ilyenekkel zaklatnak nap mint nap, de tudom hogy én mire vagyok képes és mire vágyom, mégsem tudom elérni..

2016. máj. 6. 13:48
 1/3 spectator ***** válasza:
A folyamatmérnököt pontosítani kellene. Van gépipari, vegyipari, pénzügyi stb. Úgy általánosságban "folyamatmérnök"-öt nehezen lehet elképzelni. Pl. a Pannon egyetemen vesznek fel vegyiparira lányokat is. Nem tudom, hol végeztél, de a pályázatban írd szabatosabban körül, akkor tudni fogják, mire vagy alkalmas?
2016. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyártás, termelés kategória. Gépészmérnök végzettség az elvárás általában, legalábbis amire én pályáznék.
2016. máj. 6. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Tágítsd a látóköröd, jelentkezz messzebb is, vagy próbálj bekerülni vmi gyakornoki programba
2016. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!