Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy ismerősöm alufóliával...

Egy ismerősöm alufóliával bélelte a baseball sapkáját, mert így leárnyékolja az agyát, van ennek tudományos értelme?

Figyelt kérdés

Fizikát tanult anno, és sokat szokott erről beszélni, hogy sugárzások, hullámok, rezonancia, mobiltelefonsugárzás,agyhullámok.

Azt mondja, így a hullámok nem érik el az agyát, és mindenféle káros sugárzástól mentesen tud gondolkodni.

meg beszélt arról is, hogy ezek a sugárzások a sejtek egészségét is befolyásolják, károsodnak a szabadgyökök a sejthálózatban és könnyebben alakulhat ki betegség.

Igaza van?

Én sokszor gondolkodtam ezen,meg utána olvastam a neten, de ott is hasonlókat írnak.



#agyhullámtevékenység
2017. jan. 21. 20:36
1 2
 1/16 TR75 ***** válasza:
80%

Viszont a haja szépen kihullik.

Említsd meg neki, hogy a zsidók chemtrailezik a világot, úgyhogy arcmaszk (vagy inkább valami komoly gázálarc) és víz- és saválló köpeny is jól jön, valamint a HAARP miatt egy komoly bunker is kellene a szélsőségesen befolyásolt időjárás kivédésére.


Szerintem paranoiás.

2017. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ilyenekről nem beszélt, amit te írtál, csak a sugárzásokról, meg hullámokról, meg hogy azok károsak.
2017. jan. 21. 20:53
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
"Tinfoil hat"-nek hívják a kis sapkáját, és a kifejezést ma már inkább átvitt értelemben, a paranoiás ember gúnyneveként használják. A barátod nem százas.
2017. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 TR75 ***** válasza:
81%

Én csak arra céloztam, hogy ez az árnyékolás-dolog olyasmi, mint a Chemtrail-hívőség és HAARP-hívőség (meg még van pár ilyen a gyíkemberektől kezdve az illuminátusokon át a kitalált középkorig egy csomó érdekesség).

Ha ezt komolyan gondolja, akkor paranoiás. Ne értsd félre, nem azt mondom, hogy 100%-ig hülyeség. Csak azt mondom, hogy ez nekem úgy tűnik, nála konkrétan szorongást okoz.

2017. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Angol tudosok már bebizonyitották, hogy az alufolia semmit sem ér ilyenre. Legalább 5cm vastag olomlemezt kell használni.
2017. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Egy évnyi olyan sugárzás amelyet kiszűr az alufóliás sapkája, kábé annyi problémát okozhat, mint két sör elfogyasztása a sarki kocsmában, de lehet, hogy ezzel még túloztam is.

Szóval igen, minden bizonnyal van hatással van a minket körülvevő elektromágneses sugárzás az emberi agyra és szervezetre, de ez elhanyagolható mértékű a napi életvitel során rá ható egyéb dolgokhoz képest (pl. járművek kipufogógáza, alkohol- és dohánytermékek, napi szorongás/stressz, stb.)

2017. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

"károsodnak a szabadgyökök a sejthálózatban"


LOL.

Na jó, konstruktívabb leszek. Ennek a mondatnak nincs értelme. És annak sincs, hogy alumíniumot tesz a sapkájába. (Én mondtam, hogy "kicsit")

2017. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt olvastam, hogy az alufólia gyárakban szándékosan kezelik az alufólia felületét egy kémiai vegyülettel, ami a bőrbe, ételbe beszívódva rontja az agy teljesítményt. Szóval szerintem beszéld le arról, hogy a fejére tegye, úgy közvetlenül az agyba (a helyére) szívódik bele.
2017. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Èrdekes, hogy pont baseball. Az alufólia csak kárba megy. Az ismerősöd vagy kammerol, vagy dinka.
2017. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dq ***** válasza:
27%

Persze. A mobcsitelcsi sugárzása károsítja az agyat. (Nem mellesleg a sperma minõségét is.)


Többször ki lett mérve, bizonyítva. Ahogy a sugárzások teszik általában. Rezgetik (== melegítik) a baszokat a sejteken belül, megváltoztatva a kémiát. Sejt szinten legalábbis. Ami pedig továbbterjed nagyobb méretekre.

2017. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!