Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a Zewa lehúzható WC papír...

Wadmalac kérdése:

Mi a Zewa lehúzható WC papír guriga oldódó kötőanyaga?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk azt a részt, hogy ennek az izének bármi köze lenne a környezetvédelemhez, mert ugyebár lehúzzuk a végtermékünkkel együtt, vagyis NEM lesz újrahasznosítva, amire a hagyományos guriga esetében legalább esély volt.


Az, hogy biológiailag lebomló, az, esetleg lassabban, de a sima papírra is igaz volt.


Na maradjunk annyiban, hogy minden ez, csak nem zöld fejlesztés, annyit ér, hogy a lusta ember nem hagyja így randán a sloziban henteregni.


Viszont az biztos, hogy azt, amit ígér, azt teszi az eszemadta, vízbe dobva szétesik, mint a vattacukor. Fél perc alatt már csak a nyomtatott feliratai úszkálnak a víz tetején (ismét nesze neked, környezetvédelem).


Arra lennék kíváncsi, mi az a kötőanyag, ami a vízben ilyen gyorsan szétesik, míg a légpára nem eszi meg.

Ja és még persze állati környezetvédően biológiai lebomló is (jaaaaperszeee).

Kerestem ,de nem találtam adatot. Valami cukor-polimer?


Előre is köszönöm.



2017. febr. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Tehát bár nem tudod, miből van, biztos ami biztos alapon rittyentettél egy fél oldalas kirohanást az amúgy 2 mondatban összefoglalható kérdésed köré. Jól esett legalább?
2017. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Walter_Dornberger ***** válasza:
100%
kb, szerintem kutya közönséges keményítő és hemicelulóz keveréke.
2017. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csiriz-szerű valami.
2017. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csirizre szavazok.
2017. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Tehát bár nem tudod, miből van, biztos ami biztos alapon rittyentettél egy fél oldalas kirohanást az amúgy 2 mondatban összefoglalható kérdésed köré. Jól esett legalább?"


Ember, neked mi fáj ennyire?

Ma még nem volt kibe belerúgnod?


A többieknek köszönöm.

2017. febr. 22. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Te rendszeres posztoló és ismert arc vagy itt a Tudományok kategóriában. Nyilván tudod, milyen idegesítő, amikor egy jogos kérdésbe gúnyos félmondatokat, személyes véleményeket, jaaaaperszeeéket bújtatnak. Főleg ha a végén még az is kiderül, hogy különösebb alap nélkül.


Úgyhogy kár besértődni ezen.

2017. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem csak az idegesít, ha egy kérdés nem tartalmazza a megválaszolásához szükséges infókat.
2017. febr. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!