Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » El tudnátok oszlatni a ködöt...

El tudnátok oszlatni a ködöt a fejemben az egyen és váltakozóáramú, valamint a szinkron és aszinkron motorok között nagyvonalakban?

Figyelt kérdés

Ez az egyik tételem és sehol sem találok róla rendes leírást csak ilyen egymásbafolyót. (Emiatt keverem össze.)

Előre is köszönöm.



2017. jún. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
A ködoszlatást SK megteheted a gúglin, vagy a sulineten.
2017. jún. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg? Na ne szivass.

Képzeld kerestem már, mindenhol, csak mindenhol keverik.

És te mielőtt válaszolsz valamire, tudod, hogy mire válaszolsz? Olvasd el mégegyszer, mert leírtam, hogy kerestem sok helyen.

2017. jún. 17. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést különbözőképpen kell megválaszolni egyetemen villamosmérnöknek, egyetemen közgazdásznak, szakközépiskolában szaktárgyból, gimnáziumban fizikából, ésígytovább, végtelen sorban.
2017. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Lehet, hogy rossz felé kerestél.

Mert még a wikipédiás cikkek is jók erről a témáról.


[link]

[link]

[link]

2017. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!