Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A sötét energia hogyhogy egy...

A sötét energia hogyhogy egy másik világegyetemből származik? Hogyan tudja átadni a másik világegyetem az energiát?

Figyelt kérdés
A mi világegyetemünk nem ad át energiát egy másik világegyetemnek? Az a világegyetem, ami átadja nekünk az energiát, lassul az energiaátadás miatt?
2018. júl. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Vigyázat! Ez nem az ezotéria, ez - állítólag - a tudomány rovat. Itt nincs sötét energia.
2018. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Rossz a kategória, ennek mindenképp ezotériában a helye, ez nem a buta agymosottaknak való :)
2018. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vetted ezt az okosságot a sötét energiáról?
2018. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy régebbi kérdésben olvastam ebben a kategóriában, hogy a sötét energia valószínű egy másik világegyetem energiájának átszűrődése.
2018. júl. 15. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi tudásszinten még nem mondhatjuk azt, hogy "valószínű" !

Azt mondhatjuk, hogy ez egy feltevés, ami jelenleg még egyáltalán nem ellenőrizhető. Igazából nem is a tudományban a helye, csak esetleg ilyen nullhipotézisként.


De addig is érdemes elgondolkodni, hogy ha ez igaz, akkor ez miféle energia lehet? Te ismersz olyan energiát, ami így működik?

2018. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Dark Flow-val kevered? Semmi köze a kettőnek egymáshoz, és még az sem másik univerzumból származik.
2018. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, be tudnád linkelni azt a kérdést, ahol ezt olvastad? Csak hogy lássuk, milyen környezetben hangzott el a válasz, milyen eredményt kapott, lehet, hogy okosabbak lennénk. Lehet, hogy valaki hülyeséget írt, de az is lehet, hogy csak te értelmezted rosszul, vagy valami más... Könnyebb lenne róla megbizonyosodni.
2018. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

A tudomány csodálatos eredményeket ért már el. Felfedezett elképesztő dolgokat az univerzumban. De sajnos maradtak még rejtélyek amik még ismeretlenek. Ezek képezik a misztikum világát. Ami beindítja az ember fantáziáját. A fekete lyukak, sötét energiák, más világegyetemek, stb...


Ha egy rejtély megoldódik az hatalmas szenzációt kelt. Ha megmagyarázzuk a sötét energia kialakulásának menetét, vagy kimutatjuk egy másik világegyetem létezését, azt majd be fogja mondani az M1 meg az újságokba is fogod látni. A neten is elég sok meme meg cikk lesz a témáról, meg kb. minden ember erről fog beszélni napokig... Ez így működik... :)

2018. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!