Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen alkatrészekkel van...

Milyen alkatrészekkel van összerszerleve a képen látható tengely?

Figyelt kérdés

D55k6 és D65k6 átmérők gondlom a csapágyhelyek, a kúpos részre talán egy szíjtárcsa jöhet a D100 átmérőre esetleg egy fogaskerék?


A rövid, 45 fokos részeknek lehet valami funkcionális szerepe? D70,1 (0 / -0,002) átmérőre mi illeszkedhet?


A tengely funkcionális elemzését, majd egyszerűsítését kell elvégeznem, de nem vagyok benne, biztos, hogy melyik részek hagyatóak el , illetve egyszerűsíthetők..


Segítséget előre is köszönöm!


www.képfeltoltes.eu/view.php?filename=989DSC_0037.jpg


(é nélkül, csak máshogy nem engedte belinkelni)



2018. szept. 22. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

NEM VÉLETLENÜL NEM ENGEDI A LINKET A RENDSZER, SENKI SE NYISSA MEG!


Ha a "rövid, 45 fokos részeknek lehet valami funkcionális szerepe" kérdésként felmerült, akkor neked nem a funkcionális elemzéssel, majd egyszerűsítéssel kellene kezdened.

2018. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a szerepe, akkor ha ennyire osztod itt az észt?
2018. szept. 22. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Letörésnek hívják, megkönnyíti (lehetővé teszi) az alkatrészek összeszerelését.


"D70,1 (0 / -0,002)" ezt vagy elírtad, vagy a hülyeség csimborasszója.

2018. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elírtam egy tizedessel.

Egyébként tudom, hogy letörésnek hívsák, ha a peremen van, én pont nem azt kérdeztem, hanem azt a kúpot, ami a D85 és D108 között van. D65k6,ra jön a csapágy, ami D85 homolokfelületén ütközik fel. A másik D108 átmérőre az ellenoldalról szerelet fogaskerék ütközik fel. A kúpnak véleményem szerint semmi szerepe nincs, lehetne akár hengeres is. De mivel nem voltam benne, 100%ig biztos, ezért tettem fel a kérdést, de te mint NAGYOKOS megyőztél, hogy azért mégis több elképzelésem van róla, mint pl. neked, aki csak kötekszik meg a hülyeségeket írja!

2018. szept. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!