Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mely módszerrel vagy mely...

Mely módszerrel vagy mely vegyszerrel tudnék nyomtatott vagy fénymásolt papírról lenyomatot készíteni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy az tükörlenyomat lenne. Másik papírra szeretném a lenyomatot készíteni.
2018. okt. 12. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Fénymásolóval.
2018. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem duplikátumra van szükségem. Vsz nem fogalmaztam egyértelműen.
2018. okt. 12. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Scanner, progival tüköreffekt, nyomtató.
2018. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet még kapni fotópapírt, akkor esetleg azzal, hozzányomva és "hátulról" átvilágítva a lapot, utána fixálás.
2018. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tüköreffektet már sok fénymásoló alapból is tudja, kérdezd meg olyan fénymásolószalonban, ahol újabbnak kinéző gépek vannak. Ha nem, akkor a scanneres-gépen megfordítós trükk még mindig jó lehet.
2018. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyet lehet-e. Ha átlátszó a lap, akkor létezik ilyen eljárás, amivel lehet belőle másolatot készíteni egyszerűen, azt használták a xerográfia megjelenése előtt.
2018. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. okt. 13. 12:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami olyasfajta módszert/anyagot kerestem, amivel az új, lipid alapú nyomdafestékek feloldhatóak, és akár hő hatására (vasalás?) halvány tükörlenyomat készíthető róluk vmi papírfélére.
2018. okt. 14. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!