Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Készíthető univerzális emlős...

Készíthető univerzális emlős hurkakészítő gép?

Figyelt kérdés
Támadt egy újabb zseniális ötletem az emlősökkel kapcsolatban. Mi lenne, ha nem minden részét turmixolnánk le, hanem pl a beleibe visszatöltenénk a többi belsőszervet (mint pl. szív, tüdő, agy, vese, máj, gyomor, egy kis hús és csont)? Minden emlős ugyanolyan fincsi lenne szerintetek? Azon tanakodom, hogy ha nem sikerülne bevállalós embereket keríteni, akik megcsinálják a piszkos munkát, MI-s robotokkal lehetne elvégeztetni. Ez már Nobel-gyanús. Érdemes erre start-upot indítani?

2019. jan. 22. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Reszemrol okes, de inkabb csak olyan allatbol csinalj hurkat, amibol eddig is csinaltak, kutyabol peldaul nr. De csontot nem ertem miert akarsz tenni bele.
2019. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Mivel nem fér bele a belébe, ezért műbélbe töltik és virsli, párizsi stb néven etetik meg velünk.


Persze a szín húst drágábban értékesítik.


Egyébként nem kell MI a szarvakaráshoz.

Arra pont jók a minimálbéres alkalmazottak.

2019. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
84%

Hidd el, van oka, hogy kialakult, melyik állatok a tenyésztett húsállatok.


Persze, ha az ember éhezik, nagyon kevés dolog van, ami nem ehető, sőt, van, amikor az ehetetlent is megtanultuk ehetővé tenni (pl. fugu).

De nem tudom, mi a célja ennek a kísérletnek.


Ha az a lényeg, hogy gazdaságosan etessél tömegeket, akkor nem az emlősök a járható út, mert ezek elég xar hatásfokkal építik be húsukba a takarmányt.


Rovarok.


Csak ezzel elkéstél, feltalálták már.

2019. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem erdekel az elozo zsenialis otleted, motivalba az innovaciokutatasban.
2019. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már ettem olajos, füstölt sprotni konzervet. A sprotni planktonevő apró hal, elkészítésekor nem vesződnek a belek eltávolításával.

Persze egy emlősállat más kérdés. Higéniai aggályaimat most nem részletezem.

Nemrég volt hasonló jellegű kérdés.

Lehet, hogy tévedek, de a ragadozó ösztönöm vegetáriánus, vagy vegan trollt jelez.

2019. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!