Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mikor lesz már igazi mesterség...

Mikor lesz már igazi mesterséges intelligencia az otthoni számítógépeken?

Figyelt kérdés

Láttam ezeket a videókat, és erősen visszafogottnak érzem a mai világ intelligenciáját. Ha már ilyenek vannak, akkor mikor jelenik meg a köztudottan is?

[link] Be/P48U8YaP9bk [link] (dal) [link] Be/0ixsFh-zMpQ (jó az elején a sztori! )



2019. ápr. 19. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem amíg ilyen kérdést teszel fel addig ne tegyél megjegyzést a világ(??) intelligenciájára.
2019. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a mesterséges intelligencia jelenlegi értelnére, holvanjára gondoltam! De itt egy kis magyarázat hozzá. [link] (a táblázat az tetszett:)
2019. ápr. 19. 11:04
 3/5 anonim válasza:
Mikor elkezdenek pletykálni róla... onnantól 1-2 év
2019. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Igazi MI olyan mértékű információforgalmat és kapacitást igényelne, hogy ha lesz is, akkor nem az asztali pc-den, hanem felhőben. De végül is tök lényegtelen, hol van, ha neked kéznél teszi a dolgát.
2019. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmire várok.

Valami olyasmira, mint pl. a Siri, csak magyarul, és minden tudással felszerelve, amire nekem valaha is szükségem lenne. Azt hiszem egy okos gép, már a mai nap is tudja a helyes válaszokat! :)

2019. ápr. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!