Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy bldc motorvezérlőben a...

Egy bldc motorvezérlőben a mosfetek száma, párhuzamos vagy soros kötése miben befolyásolja a vezérlő teljesítményét?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sorosan nem kötik őket. A párhuzamos kötés meg az áramvezető képességet növeli. Ergo minél több a FET, általában annál nagyobb áramú az adott vezérlő.
2019. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A múltkor rendeltem egy 9 FET-es 22A-os vezérlőt, amely tud Bluetooth-tal komunikálni a telefonnal.Tehát nem kell hozza kijelző.Egy kicsit furcsa nekem a 9 FET.Mert az hogy 6,12,18,24 stb. FET van benne az ok, de 9...de úgy látom van 15 FET -es is.


Hogy vannak ezek bekötve? Mert úgy tudom minden fázison van 2 ,vagy 4, vagy 6 stb. FET .


Vagy lehet úgy is hogy egy fázison van 3?(2 FET párhuzamosan a bemenő részen és 1 a kijövőn)

2019. júl. 8. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi.Elektromos bicikli vezérlőről van szó.
2019. júl. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!