Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az oka ez a pezselő hőmérs3...

Mi az oka ez a pezselő hőmérs3klet Európa bizonyos részein? Külföldi jelentést néztem holnapra Afrika legtöbb ŕészén 25 28 Ausztrál térségben 30 Ázsiában 28 nyugati orszqgokban 22 25 fok lesz .. India Spanyolo Görögo meg nqlunk lesz hősg napokig .

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás kaotikus rendszer, ez van. Mindig is az volt.
2019. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A Szaharában most is 45-46 fok van Irak-Irán környékén is, Spanyolország dêl-keleti részén is van 40 fok. Brazíliában is van 45. Most mi a kérdés? Azért van meleg mert nyár van. Ez nem akkora újdonság. Száraz kontinentális éghajlaton elég meleg tud lenni meg mindenhol ahol se hegyek se tenger nincs a közelben.
2019. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es nem ártana gondolkodni mert tippre mi a mersekelt övben kontinentáis éghajlaton vagyunk teli hegyekkel, ellenben Afrika meg Ázsia déli része a forrón . Spanyolok sem egy lapon említhetők Irakkal .
2019. aug. 11. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy én sem értem miről beszélsz. Szinte minden nyáron volt már 35 fok csúcshőmérséklet, napokig is.


Lehet emelkedik az átlaghőmérséklet, de mindig volt gatyarohasztó meleg.


Nem értem miért csodálkozol ezen.

2019. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Svédországban is volt már 35 fok. Továbbra sem értem, hogy számodra miért felfoghatatlan hogy nyáron meleg van.
2019. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!