Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csak egyfajta nőtípust vonzok....

Csak egyfajta nőtípust vonzok. Vajon miért?

Figyelt kérdés
24/F. Próbálkoztam már egypár lánynál, de csak szőkés, kék szemű, fehér bőrű barátnőim voltak. Közelről nézve az arcvonásaik is hasonlítottak kicsit. A sötét hajú/szemű lányok mindig leráztak. Van ennek valami tudományos magyarázata? Esetleg közös ős a szőke lányoknál (mindegyik magyar volt tehát kis esélye talán van) ezáltal hasonló evolúciós preferanciák?
2019. szept. 5. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a magyarázat, hogy te csak ehhez a típushoz vonzódsz. Így tudatosan, vagy akaratlanul úgy viselkedtél, hogy a másmilyen lányok lerázzanak. Engem pl mindenféle nők leráznak, mert valójában nem is akarok párkapcsolatot. Szóval ha nagyon megvizsgálnánk, akkor az derülne ki, hogy IGAZÁBÓL én rázok le minden nőt. Hoppá.
2019. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előbbi gondolatmenettel.

Az emberi kapcsolatok bonyolultak, és sokszor csal a látszat. Érdemes a belső - nehezen felderíthető - tulajdonságokat is vizsgálni, gyakran fontosabbak.

2019. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Még az sem kizárt, hogy véletlen. Statisztikailag lehetséges. gondolom nem százas darabszámmal kell számolni.


De amúgy szerintem is #1 és #2 lehet a pszichológiai magyarázat.

Van ugyan némi temperamentum-eltérés a különböző rasszok közt, de a mai génkeveredésben ez már csak esetleges.

2019. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy nem ezek a lányok a zsánereim, hanem a barnák. Az eltérő viselkedés hatása szerintem minimális, nem vagyok izgulós, ugyanúgy tudok udvarolni egy szőke es egy barna lánynak.


Meg persze, statisztikailag nem egy releváns mint de az ismerőseimnek mindenféle lány összejött nekem csak ez a típus.


Ez nem baj mielőtt valaki felreerti csak érdekes.

2019. szept. 5. 13:20
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Szovjetúnió majd oroszország: minden második elnök kopasz, közte mindig hajas van. Érdekes, pedig nincs oka.
2019. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlzott mintázatkeresés. Emberi vonás.


Na meg nem tudom milyen vagy... de néha az ellentétek vonzzák egymást. Világos hajúként, fehér bőrrel én megveszek az indián típusú barna lányokért... de ha egy szöszi világosbőrű lánnyal láttak, mint azt hitték testvérek vagyunk. Nem is működött. N

2019. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!