Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Belsőépítészet, MOME?

Belsőépítészet, MOME?

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenleg 10-es vagyok az Érdi VMG-ben és a jövőben belsőépítész szeretnék lenni. Az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek a MOME-ról, mi kell ahhoz hogy bejussak, kell e hozzá emelt szintű érettségi matekból vagy fizikából, milyen pontokat kell vinnem, és hogy zajlik ez az egész felvételi. Tudom hogy nagyon nehéz bejutni de eltudnátok látni néhány tanáccsal vagy hogy az elkövetkezendő két évemben mire hajtsak rá nagyon...nem tudok ezekről túl sokat, előre is köszönöm a hozzáértő válaszokat. Esetleg aki erre a karra jár az megoszthatná a tapasztalatait. Köszönöm😊

16/L



2019. szept. 29. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz utána a kisképzőnek, van e olyan szakirány, amerre indulnál. Anélkül nagyon kicsi az esélye, hogy felvesznek.

Én anno voltam náluk felvételizni, az írásbeli szuperül sikerült annak ellenére, hogy nem művészeti szakos suliba jártam, nagyon büszke voltam. A szóbelit belépés után így kezdték: jó napot, maga hányadjára felvételizik ide? Nem túlzok, szó szerint! Szóval kb itt vágtam el magam. Beszélgettem más szóbelizőkkel, többen mesélték, hogy 3-4-5. alkalommal van itt, vagy epp kiment nevesebb külföldi egyetemre, de neki a MoME az álma...

Nagyon kevés embert vesznek fel egy-egy szakra, szerintem anélkül, hogy kisképzőn bedolgoznád magad, kb esélytelen.

2019. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat😊
2019. okt. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!