Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy könyv újranyomtatható a...

Egy könyv újranyomtatható a kiadónál ha már nem lehet máshol kapni?

Figyelt kérdés
Van néhány könyv ami nagyon érdekelne, de már csak antikváriumban kapható. Ha felkeresem a kiadót ami annak idelyén kiadta, akkor ók vajon újranyomtatják nekem 1 példányban?
2019. okt. 4. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nyomják újra. Nem is értem ez hogy merült fel egyáltalán.


Vedd ki könyvtárből vagy keress antikváriumban. De akár a neten is adhatsz fel hirdetést, hogy megvennéd.

2019. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amit az internet korában, antikváriumból nem tudsz megvenni, az nem is létezik.
2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gyűjtöm a könyveket (szeretem ha megvan az a könyv otthon amit már egyszer olvastam) viszont nem szeretném ha használt lenne, mert alapból nagyon vigyázok a kömyveimre és egy antikváriumból meg nem tudom, híg milyen állapotban kapom meg.
2019. okt. 4. 17:53
 4/15 tsirche ***** válasza:
100%
Próbáld meg felkeresni a kiadóját (ha még létezik), hátha maradt nekik vagy valamelyik forgalmazó partnerüknek elfekvőben pár darab.
2019. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van egy rossz hírem!


Sajnos NAGYON SOK, kiváló könyvet buksz, ha csak a szűz, bolti példányok jók neked.

2019. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nos, a könyveket nem a kiadók nyomtatják. Ha a kiadóhoz mész, nem tudnak segíteni. Ugyanis a könyveket nyomdában készítik. És ott van egy minimális darabszám, ami alatt el sem vállalják. Nyilván a kiadó nem fog 500 darabot legyártatni a kedvedért...
2019. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy igény mutatkozik rá, akkor jó eséllyel lesz második/sokadik kiadás, de csak a te kedvedért nem fognak egy darabot újra legyártani.
2019. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyenre lehetőség. Egy példánnyal nem foglalkozik sem a kiadó, sem a könyvet a maga fizikai valójában előállító nyomda. Még a digitális nyomdák is legalább pár százas szériákban gondolkodnak, az alatt nekik sem éri meg az ügy, ofszetnyomásnál meg ezres, tízezres darabszámok röpködnek.
2019. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Siman legyartanak neked egyetlen peldanyt is, de az akkor baromi sokba fog neked kerulni.

De ha ennyire fontos neked, akkor latatlanba azert ne mondj le csuklobol az antik peldanyokrol. Lehet jo allapotu is, ha nem az egyik antikvarban, akkor a masikban. A minosegert meg kell kuzdeni ;)

2019. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keresgélj. Nagyon sok új, vagy újszerű állapotú példány köt ki antikváriumokban. Simán lehet a használtak között is nullkilométereset találni.
2019. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!