Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti hallottatok már olyanról,...

Ti hallottatok már olyanról, hogy vki megmondja, hogy milyen napra esik egy dátum? Tényleg van ilyen képesség?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 22:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*meg tudja mondani!!!!
2019. nov. 15. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Számolás?
2019. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Igen. Ők többnyire autista emberek, akik az átlagos társadalmi normák szerint fogyatékosak, viszont cserébe vannak ilyen s hasonló különös, szinte bizarr képességeik, mert biológiailag másképpen működik az agyuk.

Van erről egy nagyon érdekes dokumentumfilm is, ha adsz egy emailcímet, átküldöm.

2019. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

2019 november 16 szombatra fog esni.

És tényleg...

2019. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2019. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Mivel a naptár logikusan megérthető, simán lehet számolni vele, de nem fárasztalak a módszerrel, tessék:

[link]

Most már neked sem akadály, csak beírod az évet és lőn...

2019. nov. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki simán megmondja, de egyébként képtelen az önálló életre.
2019. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen, hallottam. Ez egy jó nagy emberhalmaz. Szinte minden értelmes ember benne van.

Azt nem mondtad, mennyi idő alatt. Az időfaktor csökkentő tényező lehet halmazban.

2019. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3-as: Igen, azt hallottam, hogy ez autisztikus. Hát igen, a társadalom szerint fogyatékosak, ami elég nagy baj, hogy a társadalom nagy része ilyen csőlátású. Ugyanis az autizmus nem egyenlő a fogyatékossággal, lehet átmenet, de nem ugyanaz. De az ilyen csőlátásúak szerint fogyatékos a down-kóros is, vak, siket, mozgássérült stb. Mind egy kaptafa.

Átküldheted a címét vagy ezen az oldalon is, privibe :-)


8-as: másodperceken belül. Na, így? :-)


4-es, ha csak a hülyeséget tudod írni, nem kell írni egyáltalán. Ha meg nem tudod, miről van szó, vagy nézz utána a korábbi válaszok alapján és úgy válaszolj vagy ne válaszolj.


7-es ez a válaszod siralmasan ostoba. És örülj neki, hogy nem Téged nevezlek annak, hanem csak a válaszodat. De valszeg te egy fentebb említett csőlátású ember vagy, aki bekategorizál egy bizonyos csoportot (ezesetben: autisták, savantok) valahová, mindegy, hogy nem is értesz hozzá.

És ebből a nagyképű válaszodból megkérdezhetem, te mit és hogyan értél el az életben, hogy önálló vagy?

2019. nov. 19. 15:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, köszönöm szépen a lealázást. Tudom, hogy nem egyforma az összes autista, hiszen Asperger-szindrómás vagyok. Neked kellene jobban tájékozódnod a savantokról és az autizmusról, és akkor nem neveznéd a válaszomat ostobának.
2019. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!