Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A prímszámokkal kapcsolatosan...

A prímszámokkal kapcsolatosan kérdeznék?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy felismertem és kidolgoztam egy eddig teljesen ismeretlen módot arra, hogy hogyan lehet az egész számokat emelkedő sorrendbe helyezni úgy, hogy eközben különválnak az összetett számok és a prímszámok.

Ezenkívül a létrehozott táblázat segítségével játszi könnyedséggel megadható bármely összetett szám prímtényezős felbontása.


Ez a táblázat ciklikusan lineáris, így tetszőleges nagyságig folytatható, nincs előre definiált táblázat amit ki kellene tölteni.

Ezenkívül azt már most is tudom, hogy nagyságrendekkel gyorsabb mint bármely, az interneten eddig általam talált módszer.


A kérdésem az lenne hogy tud -e valaki valamit arról, hogy ezt mire lehetne használni? Vagy hogy pontosabb legyek, hogyan lehetne ezt kéz-pénzre váltani?


Nem hülyéskedek! Lényegében az a felismerés vezetett a megoldáshoz, hogy a matematikusok "fordítva ülnek a lovon"!


2020. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Vannak például olyan megállapítások a prímszámokkal kapcsolatban, amik felrúgják a statisztikai számításokat.

Olyanok is, amelyek furcsa, érdekes összefüggéseket találnak.


Én már az okaikat is "látom"!

2020. jan. 3. 21:18
 2/40 anonim ***** válasza:

Persze-persze


Amúgy dollármilliomos lennél belőle.

2020. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Áruld már el nekem is hogy hogyan!


De olyasmit ötletelj, hogy a vége lehetőleg ne egy golyó legyen a fejembe, jó?

2020. jan. 3. 21:42
 4/40 A kérdező kommentje:
Gyakorlati felhasználás is érdekel!
2020. jan. 3. 21:45
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb megoldási mód, hogy bemész a hozzád legközelebbi egyetemre, és kikéred az ottani matematikusok véleményét.

De akár egyenesen Lovász Lászlót, az MTA mostani vezetőjét is felkeresheted.

2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Publikáld bármelyik matematikai folyóíratba (nem kell matematikus végzettség) és borítékolom, hogy azonnal megnyered a wolf díjat, az kapásból $100.000


Ezen kívül azonnal egy szupersztár leszel a tudományos világban, amit szintén rengeteg pénzt fog hozni.

2020. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#5-nek:


Szükségtelen.


A módszert teljes mértékben levezettem, és minden irányból bizonyítottam.


Nem kérem ki kockafejek véleményét olyan kérdésben amiről egyértelműen bizonyítom hogy helyes, és amihez eleve úgy állnának hozzá hogy: hülyeség!


Egy tudós szaktekintélyének mértékét az határozza meg, hogy a saját szakterületén meddig tudja gátolni a fejlődést. Amíg sikeresen, addig ő az ász!

2020. jan. 3. 21:58
 8/40 A kérdező kommentje:

#6-nak:


Köszi.

Ez jó kiindulópontnak tánik.

2020. jan. 3. 22:00
 9/40 A kérdező kommentje:

Bocs.

tűnik.

2020. jan. 3. 22:00
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kérem ki kockafejek véleményét olyan kérdésben amiről egyértelműen bizonyítom hogy helyes, és amihez eleve úgy állnának hozzá hogy: hülyeség!"


Ez az amikor a hülyeség arroganciával párosul. A világon a tudományos cikkek túlnyomó többsége átmegy az úgynevezett peer-review fázison amikor mások (vagyis nem a cikkíró) vizsgálja, hogy az abban leírtak helyesek-e. Ezt semmiképpen sem fogod megúszni.

2020. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!