Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Informatikust, vagy internethe...

Informatikust, vagy internethez, weblap fejlesztéshez értő embert hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek, aki ért az interneten található dolgokhoz... Pl weblapok, esetleg programok fejlesztéséhez...

Ilyen embert hogyan és hol lehet találni? Még itt is jöhetnek az érintettek, mert nagyon jó ötleteket kéne megvalósítani, amik nagy hatással lennének az internetre és a közönségre!

Sok tapasztalatom van (mondjuk többnyire a szórakoztatóiparban), de itt is, (az interneten) voltak már eléggé jó sikereim, több csapattal is dolgoztam, aminek nagyon nagyon jó eredményei voltak!

Szóval aki ért hozzá, az szóljon!

Minden érdekel ezzel kapcsolatban!



2020. jan. 26. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

4-5-600 nettóért / hó vagy weboldal áron szerintem bárhol. Elég sok fejlesztő kínálja a szolgáltatásokat csak keress rá "webfejlesztés"


Itt milliós tételekről van szó. Ingyen nem fog senki sem dolgozni.


Ha üzlettársakat keresel és szakmai befeketetőket akkor egy ötlet értéke konkrétan nulla. Üzleti terv kell, megvalósíthatóság. Jó ötletei mindenkinek vannak kb a fiókban.

2020. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
600 nettoer talalsz palyakezdot. 800-900-ert mar vannak ugyesebb tapasztaltabb emberek. Mondjuk a balkanon (Budapest kornyeke) csodakra be szamits munkaero teren. Nem alldogalnak az utcan sorban MIT vagy Stanford graduate-ek
2020. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát nagyon komolyanvehető vagy, hogy kvázi egy állásajánlatot a gyakorin adsz fel, és itt várod a lelkes jelentkezőket.


Nyilván magas szinten átlátod a szakmát, hogyha felteszel egy ilyen kérdést itt gyakorin.

2020. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt egy haverom, ő gányolt lopott Wordpress templateket grafikázott át személyes szakmai site-okká. 4-500 ezer Ft/meló.


Vicc hogy ebből megélt mert annyira nincs fejlesztő az országban.


Ehhez képest egy valódi, weboldal vagy webapp, adatbázissal stb... több milliós, tízmilliós fejlesztési költség is lehet. Már ha komoly alkalmazásról van szó. Ezeken egyébként csapatok dolgoznak, nem 1-2 pincekóder.

2020. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindent én sem tudhatok! :) Igen, mondjuk normális fizetési áron gondolkodom, ám még mindig nem találtam rá a megfelelő emberre! De ezt nem is értem, hogy miért nincs egy olyan adatbázis, ahol ezt (és mást is) meg lehetne találni... Olyan logikus lenne, egy képpel és tájékoztatóval ellátott oldal, ahol szakma szerint lehetne keresni a szakmával ellátott szakemberek között... Ilyenre még senki sem gondolt? (a sok nagyokos közül?) Milliárdokért persze készítenek filmeket, de hogy egy normális munkaerő-protál még mindig nincs, ez valami röhely!

De azért nem állást ajánlok, csak feltettem egy kérdést, hogy hol lehet találni ilyen embereket, mert minden héten szükség lenne egy egy hozzá értő emberre, (és sohasem találni), hiába lenne egy projektre 1 millió, ha nincs hozzá ember, aki ért hozzá, és akinek a munkája meg is érne annyit. Sebaj, majd Kis Józsi megoldja, igaz, ő szereli a radiátort is nálunk, meg az ágyamat is ő költözteti :) Neem, valami értelmes megoldást keresek/keresünk, előbb vagy utóbb csak meg lesz ez! :)

2020. jan. 27. 02:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden második 20 és 25 közti egyetemista srác valami informatikás cuccot tanul. Büdös nekem ez a "nincs rá ember, és a radiátorszerelő Józsit kell erre is befogni".


Haggyukmá...

2020. jan. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
freelancer + webfejlesztő
2020. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

www.linkedin.com


De leírhatod nekem is privátban, hogy miről lenne szó.

2020. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ekkora penge vagy internetes projektekben is benne voltál hogy hogy nem tudsz egy programozöt leakasztani? Ez azért kicsit furcsa, nem gondolod?
2020. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok penge, én csak segítettem a saját csapatomnak (köztük a bátyámnak), hogy minden rendben menjen. Én technikus vagyok, és sofőr, ezen felül van ECDL vizsgám, és még masszőr is volnék, de kb ennyi... Az internettel főképp mások foglalkoztak, én a kivetítésekkel, a megjelenéssel, reklámozással, némileg a tartalommal, és még ki tudja mivel foglalkoztam/foglalkozok, a weblapszerkesztésre volt egy-két másik ember, így ők voltak a kompetensek ebben a kérdésben.

Visszatérve, egy akármilyen programozót biztos találnék, mert látom ezerrel reklámozzák maguk, de nekem vagy csapattag kell, vagy egy olyan ember, akiben már most is megbízok, és biztos vagyok benne, hogy pontosan jól meg fogja csinálni azt amit szeretnék, szóval a sok közül olyan emberre van szükség, aki képes bizonyos dolgokra... Nem olyan nehéz dolog ez... :)

2020. jan. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!