Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen hőmérsékletre számított...

Milyen hőmérsékletre számítottok április eleje-közepe fele?

Figyelt kérdés

Nyilván itt nincs rossz válasz, a tapasztalatokra, véleményekre, megérzésekre vagyok kíváncsi.

Elképzelhető, hogy 20-22 fok köré megy már az átlaghőmérséklet vagy inkább visszatér a hideg?


2020. márc. 11. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég változékony lesz. Volt már, hogy március végén még megmaradt hóbuckákat kerülgettünk, és május elején (kb. egy hónap múlva) már nyitottak a strandok.
2020. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Április nincs olyan messze, ilyen távlatban már van értelme megpróbálkozni némi (nyilván nagy átlagban vett) előrejelzéssel. Alapvetően nem számítanak nagyobb hidegre, átlag körüli, vagy átlagnál valamivel enyhébb időre számítanak. Ez délutánonként inkább jelent 15-20 fokot, mint 20 fok felettit (ami április elején még meglehetősen enyhének számít, a közepén már nem annyira).

Egy kis megjegyzés a fogalmakhoz: az "átlaghőmérséklet" a napi mérésekből tevődik össze, tehát a 20-22 °C, az mérsékelten meleg nyári időnek felel meg. (de értem, hogy az átlagos csúcshőmérsékletre gondoltál)

2020. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, koronavírus ígyis-úgyis lesz.
2020. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljességgel megjósolhatatlan.
2020. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!