Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit szólsz a Microsoft új...

Mit szólsz a Microsoft új ötletéhez?

Figyelt kérdés

Itt az új szabadalma:


[link]



Ez a cikk hivatkozik rá

[link]


Utolsó mondaton kirázott a hideg:


"

Az adathitelesítéshez való hozzáférés miatt szenzort kell erősíteni a testünkre, de akár implantálhatjuk is. A Microsoft testük folyamatos megfigyeléséért (és természetesen ennek engedélyezéséért), speciális feladatokért járó kriptovalutával jutalmazza a felhasználókat."


Tehát a Microsoft még fizet is neked, hogy vedd fel a "bélyeget" és jutalmaz is, ha beadod magadnak és odaadod az adataidat?!


Ez kicsit sok, nem?



2020. máj. 23. 09:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen az hopp okos kockacukorral az idomításra készítik fel a szabad tudatú embereket. (3) figyelmesen olvasd:

[link]

2020. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk, ezt egy külföldi pásztor mondta a napokban, hogy mi ez az új dolog..


Azt is mondta, de a linken mindenki láthatja, hogy 060606 a kódja, nem érdekes? 666?


Jelenések könyve mit ír?



Arra is rávesz mindenkit, kicsinyeket és nagyokat, gazdagokat és szegényeket, szabadokat és szolgákat, hogy a jobb kezükre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek,


17 hogy senki se vehessen vagy adhasson el semmit, csak az, aki viseli a bélyeget, amely a fenevad neve vagy nevének száma.


18 Itt van helye a bölcsességnek. Akinek van értelme, számítsa ki a fenevad számát, mert egy ember száma az, és annak száma hatszázhatvanhat.


Készpénzmentes társadalom.:/

Tehát ez is egy kereskedelmi rendszer, akinek nincs az se venni se eladni nem fog tudni.


Mit gondoltok?

2020. máj. 23. 09:49
 13/32 A kérdező kommentje:

Én már 2017óta tudom ezt kb, de lehet elöbb.


Azóta követem ezeket a híreket...😥

2020. máj. 23. 09:50
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta, de a linken mindenki láthatja, hogy 060606 a kódja, nem érdekes? 666?"


[link]


Na és ez mit fog okozni, hiszen ez már tényleg 666?

2020. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"Na és ez mit fog okozni, hiszen ez már tényleg 666?"


Ez most kérdés?


NEM tudom, hogy ez-e a bélyeg, de elég gyanus.

2020. máj. 23. 10:37
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"NEM tudom, hogy ez-e a bélyeg, de elég gyanus."


Neked lehet, nekem nem. Én sohasem foglalkoztam az ilyen számmisztikával.

2020. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#16


Te hívô vagy?


Ez nem számmisztika, csak észre lehet venni, hogy sok a hasonlóság, fôleg azért mert az MS még fizet is, hogy használd. Kriptovaluta, tehát vásárlás kereskedelem, (csak a "bélyeg" használatával lehet venni és eladni).

2020. máj. 23. 10:59
 18/32 anonim ***** válasza:
Sok mindenért fizettek már, amiről kiderült, hogy nem is igaz.
2020. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy nem vagyok hívő pusztán szórakoztatónak találom, hogy egy elméleti technológiát, máris kész működő szerkezetként kezelnek egyesek és paráznak tőle.
2020. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Zupersopp és teszkó kártyán árulja a magyar a vásárlási szokásait teljes, személyes adataikat.

Valamiért az elfogadott évek óta.

Facebookon likeolgatnak - mintha nem lenne dokumentálva, hogy ezt felhasználják.

2020. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!