Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha fel szeretnék jutni az...

Ha fel szeretnék jutni az űrbe, hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Nem trollkérdés, komoly!

Tudom, kb. 1% esély van, hogy pont engem választanának. De mégis, ha európaiként meg szeretném próbálni, hogy beválogassanak egy programba, hol lehet jelentkezni? Van erre honlap?



2020. máj. 30. 23:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Európaiként sehogy, nem fog kiképezni téged egyik nyugati ország sem a saját költségén. Egyetlen lehetőséged a 2024-re tervezett magyar űrutazás, erre még nem írták ki a pályázatot (legalábbis nem találtam).
2020. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1: Erről hol lehet olvasni precíz, megbízható leírást? Amúgy külföldön élő magyar vagyok, ha ez számít.
2020. máj. 31. 00:19
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Volt már a kérdés, nézz utána.
2020. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
3: Ez egy bunkó válasz. Amikor feltettem, a hasonló kérdéseknél nem adott ki ilyet.
2020. máj. 31. 00:43
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem, és a te válaszod a bunkó.

Ugyanis az oldal külön megkér, hogy MIELŐTT felteszel egy kérést, keress utána.

Tehát vagy nem olvastad el a szabályzatot, vagy magasról fütyülsz rá, és még ráadásul neked áll följebb!

2020. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5: Egy ilyen kérdés aktualitása hónapról hónapra változhat. Ha találok egy hasonló kérdést, amit két éve tettek fel, az símán lehet aktualitását vesztett. De lásd, hogy nem trollkodom, hasznost nyomtam a válaszaidra.

Tudni szeretném, hogy ha komolyan gondolok egy ilyen elhatározást, hol kellene elindulnom, mik volnának az első lépések.

2020. máj. 31. 01:00
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele, szerintem az időjárás tehet róla. Engem is leszóltak ma már egyszer, hogy miért teszek fel kérdéseket a GYK-n.
2020. máj. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

Az előző ilyen kérdést érdemes lenne megnézned, mert abban leírtak pár módszert.

Már nem emlékszem pontosan, de jók voltak.

2020. máj. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, kb. 1% esély van"

Annál jóval kevesebb...


2016: Rekordszámú, több mint 18 ezer pályázó jelentkezett az amerikai űrkutatási hivatal legújabb űrhajósképzésre.

2020. máj. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasta a kérdező azokat a feltételeket, amiket már lehet ismerni, és úgy gondolja, hogy ő megfelel ezeknek, akkor meg lehet az 1%. Mivel itt csak 8 millió állampolgárból választanak, és abból alapból kiesik kb. 7 millió (túl idős, túl kövér, nincs megfelelő diplomája, nem tud angolul) és van még egy rakás más követelmény is. És az emberek többsége akkor sem jelentkezik ha megfelel. Szerintem az 1% nagyjából reális.
2020. máj. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!