Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak a nőkben férfi ill. a...

Vannak a nőkben férfi ill. a férfiakban női hormonok?

Figyelt kérdés
Szerintem 100%, hogy vannak. De egy ismerős társasággal nemrég szóba került, mikor egyik hlyegyerek azt mondta, hogy jajj, ezek a hülye nők, sok hülye női hormon van bennük, bennem nincs, én azért vagyok okos, vagy vmi ilyesmit mondott. Én erre rávágtam, hogy dehogy nincsenek benned, mindenkiben van mindkettő! Megszólalt egy csaj beképzelten hogy nincsenek, hadd tudjam már jobban, egészségügyi iskolába járok (vagymi). Innentől inkább nem volt kedvem ilyen öntelt emberekkel szóbaállni, ennyiben maradtunk. Kinek volt igaza?
2010. aug. 4. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi szakközépben nagyon okosok is tanulnak ám..xD
2010. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg annak a lánynak, hogy sürgősen hagyja ott azt az egészségügyi iskolát!
2010. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nőben és férfiban is vannak női és férfi nemi hormonok, csak eltérő mennyiségben.
2010. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyen "eü-sek" fognak minket kezelni, netalán gyógyítani?
2010. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért hál' istennek a szívmasszáshoz nem kell tudni a női hormonok előfordulását.
2010. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egészségügyi iskolába járok (am ugyan olyan humán szakra). Lehet hogy az én hibám, mert szeretem a biológiát és érdekel, de én tudtam hogy vannak női ill. férfi hormonok az ellenkező nemben, csak eltérő mennyiségben. Neked volt igazad:)
2010. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Sok "meleg" azért homár, mert ösztrogéntúltengése van. Vagyis több a női hormon a testében, mint amennyi férfiak esetében egészséges volna. De mondhatnám pl. a tavaly nagy vitát kavart Caster Semenya afrikai futónőt is, akinek női voltát sokan kétségbe vonták, s végül a vizsgálat azt hozta, hogy nő, csak túl sok benne a férfi hormon (egyébként nem értem, mi tartott ebben a vizsgálatban olyan sokáig: alánéztek volna, és "a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg nunijuk" elven egy ötéves kisgyerek is megmondta volna a tutit - de ez már más tészta).
2010. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan okos emberek járnak eü-szakközépbe... Remélhetőleg soha nem találkozom olyan ápolónővel, aki kijelenti magáról, hogy az ő szervezetében nincs férfihormon...
2010. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jujj, de jó, már tényleg azt hittem, neki van igaza. én emlékeztem nyolcadikból ilyesmire, pedig én kémia tagozatra járok, szóval elvileg nem kéne tudnom. amúgy nagyon el van magától szállva a csaj, hogy ő csecsemőgondozónak készül.
2010. aug. 4. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sok "meleg" azért homár, mert ösztrogéntúltengése van."


Ha ez így lenne akkor minden melegnek melle lenne.

2010. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!