Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az agy után a máj a legbonyolu...

Az agy után a máj a legbonyolultabb szervünk?

Figyelt kérdés
A benne lejátszódó folyamatok összetettsége alapján.

2020. aug. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb a szem.
2020. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. 🤔 Akkor inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy ha rangsort kellene felállítani a legbonyolultabbtól kezdve, akkor ti milyen sorrendben írnátok fel a szerveket?
2020. aug. 11. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso ketto az agy es a szem. De csak ha az immunrendszert nem tekintjuk kulon szervnek.
2020. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha annak tekintjük, akkor az jön az agy után?
2020. aug. 11. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Pénisz
2020. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
72%

Hát, lehet, hogy az agynak a térképe lenne a legbonyolultabb, de működési szempontból (elektromosan, kémiailag) bonyolultságra szerintem bármelyik belső elválasztási szervünk veri.


Ahogy egy processzor is ugyan több millió tranzisztort tartalmaz, de gyakorlatilag mind azonos, addig egy Boeing 747 tizedannyi darabszámú alkatrészből állva is bonyolultabb szerkezet, lévén ezernyi eltérő működésű, feladatú eleme van.

2020. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!