Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes vizsgálni ezt a...

Hogy érdemes vizsgálni ezt a témát?

Figyelt kérdés

Azt szeretném vizsgálni a szakdolgozatomban,hogy a fair trade hatékony-e a szegény munkások segítésében és a fogyasztói igények kielégítésében a kávé szektorban.


Kiválasztottam a kávé szektort,így egyszerűbbnek találom, viszont nem tudom,hogy mennyi országra vagy épp csak egy kontinensre fókuszáljak,vagy pedig globálisan néztem.

50 oldal lesz kb.,tehát e szerint kellene döntenem..

Van sok erre vonatkozó forrás Latin amerikai országokból , illetve afrikaiak is vannak,de az kevesebb, viszont mindkét kontinens egyes országaiból tudnék releváns példákat a kritikus pontok megfogalmazásához,illetve előnyök kifejtéséhez, de nem tudom,hogy az úgy tág lenne-e.


Ha csak simán Latin amerikai országok,akkor hiányát éreznémaz afrikai oldal bemutatásának..ha pedig csak afrikai ,akkor pedig a sok forrástól,ami amerikai,azoktól elesnék...


Tehát van a a latin amerikai,afrikai,ázsiai szervezet...ez a 3, lehetne ezek egyikét,vagy mindegyikét,vagy vmi teljesen más szempont alapján választva...


Hogy volna logikus?


2020. okt. 15. 02:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy egy kis bevezető után külön minden főbb régióra kitérnék külön, és utána lehet összehasonlítani őket és globális szempontok alapján együtt vizsgálni az egész kávépiaci szektort.
2020. okt. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!