Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tételezzük fel, hogy lehetsége...

A nagy Levin kérdése:

Tételezzük fel, hogy lehetségessé válik az időutazás a múltba ( tudom, hogy nem lehetséges, de tételezzük fel). Ti melyik történelmi eseményt/helyszínt keresnétek fel először?

Figyelt kérdés
Beavatkozni/megváltoztatni nem tudnátok a dolgokat, csak dokumentálni. Legyetek szívesek ne "ezotériázzatok", mert nem az időutazás lehetséges/nem lehetséges volta a kérdés, hanem, hogy ki mit nézne meg szívesen.
2020. okt. 25. 03:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Én valószínűleg I. István koronázási helyének/idejének kérdésére tennék pontot először.
2020. okt. 25. 03:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ókori Egyiptom, Amarna-kor. Rengeteg vitás kérdés van róla.
2020. okt. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Piramisok építése, Jézus megfeszítése (és a harmadnap), az 1848 márciusi múzeum előtti beszéd, stb..
2020. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Innék egyet Petőfivel a Pilvaxban.
2020. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 26. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, kizártad azt a lehetőséget, hogy bármibe is beleavatkozzak.

Annyit azért megengedhetnél, hogy kitegyek egy táblát a Vereckei-hágónál azzal a felirattal: "Árpád! Menj tovább Nyugat felé még legalább 2000km-t". ;)

2020. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok!:) Ez tetszik. :)
2020. nov. 23. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!