Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy lassan itt a december, és még mindig van és csíp a szúnyog?

Figyelt kérdés
Már októberbe is furcsa volt, novemberben pláne, de tegnap megint kergettünk egyet éjfélkor. Hogy a fenébe?

2020. nov. 27. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Te hol élsz? A Kongói Demokratikus Köztársaságban? Én már jó ideje nem találkozom szúnyoggal.
2020. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szolnok megye, itt nyáron is hemzsegtek, de így november végén kicsit rosszul esik. 😅
2020. nov. 27. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, kikeltek a lárvák amiknek a feladatuk az áttelelés lett volna, így jövőre kevesebb lesz.
2020. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Múlt héten én is láttam pár rohadékot az erkélyen, de könyörtelenül lemészároltam őket. 💪
2020. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt múlt héten.
2020. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker még nem hallottatok a téli szúnyogról ?


Mi lenne veletek, ha a szú fajtákat kellene felismernetek ?

Vannak ugye a puha fák, például a fenyő és vannak a kemény fák, például a tölgy.

Mindkét fa fajtát külön szú támadja meg.

Van a a puha fa szú és van a kemény fa szú.

:D

2020. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez képest. A mostani enyhe telekhez (és novemberhez) képest semmi meglepő. Az zavarna, ha 20 évvel ezelőtti időjárásnál is találkoznék mondjuk három esettel. Egy eset nem számít.
2020. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én pár napja is láttam... Nincs fagy ezért nem döglenek meg...
2020. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!