Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 20 év múlva fognak még könyvek...

20 év múlva fognak még könyveket, újságokat nyomtatni, vagy addigra a digitális világgal megszűnnek ezek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Kicsit csökken
Nagyon lecsökken
Megszűnik a papírra nyomtatásuk
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyan úgy fognak akkor is könyveket nyomtatni. Az újsàgok száma fog csökkenni
2020. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mivel a telefonnal, tablettel nem tudjuk kitörölni a fenekünket és az ebédünket se tudjuk bele csomagolni, így hát még nagyon sokáig fenn fog maradni a papír alapú hírközlés.
2020. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
20 év múlva lesz még nyomtatás, viszont 100 év múlva már nem vagyok biztos benne hogy létezni fog.
2020. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyvekre szerintem lesz igény a jövőben is, az újságra, magazinokra nem feltétlen.
2020. dec. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy lesznek még, nem szeretek digitális formában olvasni.
2020. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos szerintem nem kell ahhoz 20 év,elég a fele is.
2020. dec. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A világhatalom a civilizáció, a kultúra eltörlését tűzte ki célul.

Gőzerővel folyik a templomok és egyéb kulturális objektumok lerombolása.

Németországban állami irányítással több, mint 5 ezer templomot

romboltak le.

A legsötétebb vízió, hogy az épített kulturális objektumokat lerombolják. Mindent kulturális eredményt fölvisznek a virtuális térbe, majd megsemmisítik az forrásanyagokat: képeket, filmeket, zenéket, hangfelvételeket.


Aztán már csak akarat kérdése, hogy a virtualitásba átemelt kulturális

tudást egy gombnyomással megsemmisítik.


És ez nem is elképzelhetetlen, ahogy a genderőrület, a megszálló barbárok inváziója, a EEÁ erőltetése ennek előhírnökeként egyre agresszívabban akar érvényesülni.

2020. dec. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ezt a piac határozza majd meg. A könyv egyrészt kulturális jószág (a tartalma miatt), másrészt áru a papír, amit a kezedben tartasz. Ha lesz rá igény, akkor természetesen fognak nyomtatni papír alapra is.
2020. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutya nem vesz pár évtized múlva könyvet. Már most sem olvasnak a népek. Kétszáz példányért nem fog kiadni senki könyvet. Az a pár fehérruhás megoldja ebook olvasóval, a morlockok meg majd zsírozzák a csapágyakat a föld alatt.
2020. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Én ellene vagyok a digitális olvasásnak,de ha jobban belegondolok,még jobb is ha nem lesznek újabb írások papírra nyomtatva,mert legalább akkor nem fognak több fát kivágni ez miatt,de az is meglehet hogy addigra már nem is lesz fa amit kivágjanak,ezért lesznek majd csupán digitális formátumban olvasható történetek.
2020. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!