Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A transzneműek hányadrészének...

U. Xorter kérdése:

A transzneműek hányadrészének van a biológiai nemükkel ellentétes cisznemű idősebb testvérük?

Figyelt kérdés
És ez az arány szignifikánsan eltér-e a ciszneműek csoportjában?

2021. febr. 3. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, szignifikáns eltérés van a két csoport között.
Nincs összefüggés.
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami ebben a témában tudni lehet, hogy az idősebb fiútestvérek száma pozitívan korrelál a férfi homoszexualitással és M2F transszexualitással. F2M transszexuálisok esetén nem ismert ilyen összefüggés, az idősebb lánytestvérek száma pedig mindkettőtől független.

Tömören: minden egyes fiú növeli annak a valószínűségét, hogy egy következő fiú homoszexuális vagy transszexuális lesz. Az aktuális, bizonyítást egyelőre nem nyert elmélet szerint egyes anyák immunrendszere érzékenyebbé válhat bizonyos férfihormonokra.

2021. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Simpson fallacy Nézz utána
2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem egy fiatalabb húgom van. Transznemű férfi vagyok.
2021. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1 bátyám, 2 nővérem, 2 hugom es 1 öcsém van, mind fèltestverem, édes tesóm nincs.


Amugy nem értem a kérdés létjogosúltságát, szerintem semmi összefüggés nics ezek a dolgok kozott.


24/ transz fiu (FTM)

Bp.

2021. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!