Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lenne máshol is èlet a...

Ha lenne máshol is èlet a földön kívül, ugyan úgy emberfomájúak lennének mint mi?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 05:24
1 2
 1/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
88%
A Földön sem az emberszabású a legjellemzőbb :)
2021. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Életnek ezer arca van !Egyáltalán nem biztos hogy emberformája az űrlénynek .
2021. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
nem
2021. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én, miután orvos vagyok és értek valamit az emberhez, könnydén le tudom vezetni, hogy az “idegen lények” miért lennének emberszerűek. De ez hosszú okfejtés lenne ráadásul merőben hamis. A válasz a kérdésre egyértelmű nem. Nem valószínű, hogy négy végtagja, kemény feje lenne, melyen nyílások lennének, amik befelé vezetnek, stb, stb. Nem. A jó sci-fi szerintem az, ami nagyon nem antropomorf idegeneket ábrázol.
2021. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Azért ahhoz, hogy technikai civilizáció legyen, nem árt, ha legalábbis az ismert állatokra hasonlít.

Például jól jönnek a végtagok ilyenkor.

Olyanok, amelyekkel fogni is lehet.

Ezen kívül az sem árt, ha szárazföldi lények.

2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A fejlábúak egyszerűbb testfelépítés mellett is meglepően intelligensek tudnak lenni, és ha nem előzik be őket a gerincesek, akkor biztos belőlük is kifejlődött volna a szárazföldi forma.
2021. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben nem volt szó technikai civilizációról, bár primitív megfogalmazása és helyesírása miatt feltételezhetjük, hogy a kérdező mégiscsak erre gondolt. Így a válasz persze az, hogy tényleg legyen neki valamiféle fizikai manipulátoruk (kezük), de ettől még nem “emberszerűek” szerintem.
2021. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A világ űr végtelen valahol elképzelhető, hogy van élet de olyan messze van, hogy nem tudnánk keresni mert nincs hozzá való űrhajó.
2021. febr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a teremtés egy egységes egész, a kialakult fajok "tervrajzai" bárhol máshol a világegyetemben is felhasználhatók -és fel is használódnak, de persze helyi módosításokkal. A földi élet nagy része más bolygókon kifejlődött fajok helyi változata.

A világegyetemben csak emberi fajból több mint négyszázezer létezik, és csak talán a 10% menne el "embernek" a mi bolygónkon.

2021. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 dikkmá

azt hittem átrakták az ezo kategóriába, de nem

2021. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!