Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Támogatnál olyan embert aki...

Támogatnál olyan embert aki kitalál valami olyat ami előtte nem létezett vagy azt hitted nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Mit éreznél?

2021. febr. 26. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Elismerést és támogatnám
Irigységet és próbálnám gátolni
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit talál ki.
2021. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

A kerdes onmagaban is hulyeseg, mert a tamogatasnak nem ellentete az irigykedes es gancsolas. Szeles Gabor bacsi is mennyire lelkes volt hogy imadott Orvanviktoranak megalkotja az energiacellat ami 1000 evre megalapozza a kiralysagat, aztan mekkora pofara eses lett belole.


Tamogattam volna? Lof*szt, az elejetol fogva latszott hogy szegeny felbolond venembert valaki csunyan atverte a palankon.


Gancsoltam volna vagy irigykedek ra? Nem, sajat maga csinalt hulyet magabol, a sajat penzet koltotte fantazmagoriakra, kit erdekel?

2021. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A "kitalál" önmagában kevés. Én is ki tudnék találni pl. vizet borrá változtató gépet, hosszasan írhatnék is elméleti háttéret, műszaki paramétereket, gyártástechnológiát, költségelemzést, stb., hátha lesz valaki, aki támogat. :)
2021. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak ezt a kérdést találtam ki.


Nem kell engem támogatni van pénzem.


Mondjuk, ha valaki az energetika terén talált ki jó dolgokat.

Jóval kisebb fogyasztás nagyobb teljesítménnyel.


A támogatàs alatt nem csak pénzt értek, hanem pl egy millió ember aláír egy petíciót, hogy szeretnék, ha ez a projekt megvalósulna, mert hasznos, igény van rá és a kormány támogassa és ne akadályozza a projektet..


Ez csak egy példa, de kb így értettem a kérdést.

2021. febr. 26. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én kitalálom, hogy én a bolognait szeretem. Előtte soha, senki más sem tudta eztet
2021. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztázni kellene először, hogy mi a különbség a kitalál és a feltalál között.
2021. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

"Jóval kisebb fogyasztás nagyobb teljesítménnyel."

Ja.

Csakhogy ennek fizikai korlátai vannak.

Például a villanymotorok 95% hatásfok fölött működnek.

Ha valaki kétszer olyan jót ígér neked, az egyszerű csaló.

2021. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!