Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Michael Jackson színes bórú...

Michael Jackson színes bórú (néger) volt, hogy lehet akkor fehér gyermekei, mi erre a tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 3. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a magyarázat rá,nem volt nehéz beleolvasni:

"Debbie Rowe és a popkirály egyik közös gyermeke Michael Joseph Jackson Jr., aki 1997-ben született, és a Prince becenevet kapta. Rowe később azt állította, hogy a gyerekek mesterséges megtermékenyítés során születtek, nem volt szexuális kapcsolata Michael Jacksonnal, sőt, olyan pletyák is terjedtek, hogy Jacko nem tudott gyereket nemzeni, így Marlon Brandótól (is) kért spermát."

2021. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno úgy olvastam, h mesterséges megtermékenyítésből született a gyereke, és talán az orvosa volt az apa. Akárki is volt, ennek a srácnak genetikailag semmi köze Jackohoz, látszik rajta, hogy nincs benne semmi ami az "apjára" utalna.
2021. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyébként a harmadik gyereke tényleg vér szerinti (egy béranyától van, akinek a kiléte ismeretlen), és eléggé hasonlít is rá

[link]

2021. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Attól mert fekete az apa, még lehet a gyerek fehér ha az anya fehér. Nem kell ahhoz mesterséges megtermékenyítés (mintha annak bármi köze lenne a bőrszínhez...). Az más kérdés, hogy valóban MJ-e az apa, de ha ő lenne is lehetne fehér a gyerek, nincs benne semmi különös.
2021. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

"Attól mert fekete az apa, még lehet a gyerek fehér ha az anya fehér."

Nagyon ritka (legtöbbször köztes bőrszín az eredmény). Az meg, hogy egy fekete szülőnek két gyereke is echte fehér legyen, lottóötös valószínűségű.

2021. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, más spermadonortól származtak a gyerekek.
2021. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
29%

Csak azért van ez, mert ő is celeb volt.

A nép csak az ilyen Queen meg Michael Jackson meg hasonló celebekre van rákattanva!!

2021. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Michael Jackson fekete volt a bőre fehéredését egy ritka bőrbetegség a vitiligo okozta,A gyerekei pedig nem a sajátjai voltak.
2021. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!