Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Égi jelenség?? Mi lehetett ez?

Égi jelenség?? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb. 2 éve láttam ezt, de akkor még annyira nem érdekelt a dolog, viszont akkor is mikor épp láttam nagyon furán éreztem magam és kicsit meg is ijedtem, viszont örültem is neki, volt már , hogy rákerestem a neten, de semmit sem találtam, nagyon kevesen hittek nekem..


Hullócsillagokat néztem, és az egyik fentről- lefelé ment, teljesen szabályosan és egyenesen, aztán megállt, erősen világított narancssárga fénnyel és világított tovább, aztán teljes derékszögben elindult balra egy kicsit, újra megállt, és elindult újra lefelé és az erdő bezavart a képbe és nem láttam tovább.

Tudom, hogy egy csillag és egy repülő se lenne képes ilyenre!

Nem tudom hova rakni, az egész kb. 4-5 másodpercig tartott.

Köszönöm előre is a válaszokat. Remélem érthetően írtam le.



2021. jún. 28. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Így első hallásra egy drónnak gondolnám.
2021. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a drón kifejezéssel, de még csak hasonló sem volt hozzá.
2021. jún. 28. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra utaltam, hogy az "égi jelenség" sok dolgot jelenthet.

Gondolom éjszaka volt, legalábbis sötét. Mennyit láttál belőle azon kívül, hogy egy fényes pont?

2021. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Előtte láttam egy narancssárga hullócsillagot is, ami el is tűnt, mint egy normális hullócsillag, mikor másodszor láttam ezt amit leírtam, hirtelen azthittem, hogy az is hullócsillag, ugyanúgy nézett ki, de ezt a derék szögű mozgást nem tudja egy csillag. Nagyon fényes volt, és semmiből semmi megjelent az égen.
2021. jún. 28. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
De tudhatja, ha például egy láthatatlan (nem elég forró) másiknak ütközik és (izzó) darabjaira hullik.
2021. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

gömbvillám is lehetett , teljesen tiszta és zivatar mentes égbolton is előfordulnak.


jellegzetességük,többek között, az akár 90fokos irányváltás, megállás, tovább indulás, a színük a narancs vöröstől a kékesfehérig előfordul.

2021. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb távolságból megpillantott drón tűnik a legvalószínűbb magyarázatnak.
2021. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtad már ezt a kérdést, nem is egyszer, és sose fogadtál el semmilyen magyarázatot.

Nem azt láttad, amit leírsz, a képzeleted színezi tovább minden egyes alkalommal, amikor rágondolsz vagy kiírsz róla egy kérdést. Régebben a derékszög pl. még csak irányváltás volt. Egyre erősebben hiszel az egyre vadabb mesédben.

Röviden: bolond vagy.

2021. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 biztos en voltam az???
2021. jún. 29. 00:40
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ♥️
2021. jún. 29. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!