Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meg lehet valahogy "tanulni"...

Meg lehet valahogy "tanulni" szellemeket látni?

Figyelt kérdés
Egyik tisztánlátó ismerősömtől hallottam,hogy mindenki képes rá,csak fel kell fedeznie,hogy hogyan..Na és hogyan?:)
2008. dec. 9. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%

ezt csak profi jelenláéte mellett csináld/gyakorold!

elmész egy ezzel foglalkozó mestrehez,akinél először elkezded kibontakoztatni a spirituális éned.később pedig majd be fogja csukatni a szemed ,és elvileg látni fogsz egy lila foltot,na,arra kell hogy koncentrélj,és minél többször gyakorlod ezt,annál jobb látó leszel :)

2008. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. dec. 10. 00:20
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Oké, de ezt mér tudomány témakörbe rakod? Bocs, de iskolában nme figyeltél amikor azt magyarázták miről szól a tudomány... Most, hogy ebbe a témakörbe raktad azt kell mondanom: a tudomány szerint NINCS bizonyíték a szellemek létezésére így látni sem lehet őket!
2008. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha elmész Oleg bácsihoz, veszel egy levél vicces bélyeget és amikor egyet elnyalsz azonnal látni fogsz dolgokat, többek között szellemeket is.
2008. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Na, okoskodik a tudomány. :) Ez mindig olyan vicces. :)
2008. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a választ,nem érdekel az oktatás:)
2008. dec. 10. 16:00
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne tudomány témakörben kérdezz ilyesmit... Be kéne vezetni valami ezotéria témakört vagy haspnlót hogy elkerüljük az efféle kérdéseket tudomány témakörben.
2008. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az előző hozzászólást!
2008. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha elhangzik egy-két ilyen matematikailag és egyéb tudományos módszerrel eddig még be nem bizonyítható témával kapcsolatos kérdés, az szerintem még nem probléma!

Ha pl. Einstein előtt valaki megkérdezte volna: -Hogyan lehet egy 3m-es rúd 2m hosszú? Egy alma nyomhat-e 50 kg-ot?- azt mondták volna róla, hogy ez komplett őrült, takarodjon köreinkből! És lám: ma már matematikailag bizonyítható tény, hogy ez olyan nagy sebességeknél, amik már közeliek a fénysebességhez ezen kérdésekre IGEN választ is kaphatunk. Úgy vélem, hogy a természetnek még csak annyira kis "szeletét" ismerjük, hogy érdemes néha akár ilyesmin is elfilózni, mert ki tudhatja, hogy egy nyitott kérdésre való válaszkeresés milyen ismeretlen dolog felfedéséhez, majd bebizonyításához vezethet. Szerintem a fantázia legalább olyan fontos a tudomány művelésében, mint a kézzelfogható axiómák...


A kérdező kérdésére sajnos nem tudom a választ: Írták a gyakorlást(pl. jóga) és az LSD-t. A jógát én mostanában próbáltam épp: nos a meditáció tényleg egy érdekes állapot, de alapfokon max. a saját tudatalattidba tudsz belenézni egy szintig (nekem pl. emlékek jöttek elő és esetenként bizarr tudatalatti asszociációk, amik álomképekhez hasonlítottak(némelyiket tudtam rokonítani a valósággal, de van, aminek máig nem értem a jelentését...,azt hogy miből következhetett). Magas szinten már lehet érdekesebb dolgokat művelni a jógával.

Az LSD-hatása alatt valóban elszakadhatsz teljesen a valóságtól(tényleg olyan illúziót kelt, mintha egy idegen világban járnál), de ezt az állapotot előfordul, hogy nem vagy képes uralni -ez különösen veszélyes lehet,- ilyenkor könnyen baleset érhet! Az LSD-t használták korábban a pszichiátriában(persze szigorú ellenőrzés és pontos adagolás mellett), többször sikerrel. Képes olyan elfolytott emlékek érzések felszínre hozásában segíteni, amiket más módszerrel lehetetlen hozzáférhetővé tenni a tudat számára. A tudatban leginkább képek formájában kivetülnek a belső konfliktusok, emlékek, rendkívül erős érzelmi "viharok" kíséretében(ebbe bele is lehet őrülni, akkor ha az élmények negatívak). Előfordul szaglási, hallási, tapintási érzékcsalódás is. Akár egyszeri használat is okozhat skizofréniát az arra hajlamos személyekben!!!

2008. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Fú, te utolsó nyilatkozó, ez nekem nagyon tetszet, amit és ahogyan írtál. Komolyan, élmény volt a sorokat olvasni oda és vissza :-)
2008. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!