Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Üdv hölgyeim és uraim! Olyan...

Üdv hölgyeim és uraim! Olyan embereket/személyeket keresek, akik nyitottak az időutazás lehetőségére, illetve akik ezzel kapcsolatban szívesen kifejtenék álláspontjukat, véleményüket. Te hajlandó lennél beszámolni, mi az amit tudsz az időutazásról?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudományos téren pontos képet kapni, mert nekem is oly sok elméletem van, melyeket át lehetne vinni akár gyakorlati szintre is. Ha érdekel a téma és hiszel az időutazásban, sőt tudod azt hogy lehetséges és nem csak gúnyolódni vagy itt, akkor bátran írd le az álláspontodat a témával kapcsolatban. - (Ha érdekel, egy időutazási kísérlethez társakat keresek, kik segítenek kivitelezni a kísérlet gyakorlati részét.)

2021. aug. 15. 18:31
1 2 3
 1/25 LeonScottKennedy ***** válasza:
93%

Először azt a kérdést kellene feltenni, hogy mi az az idő?

Számodra mi az, kérdező?

2021. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
51%

Engem erdekel,és amilyen mértékben fejlődik a tudomány,fel is fogják azt találni egyhamar.

Ha valaki kifejlesztene ilyen gépet,jelentkeznék is tesztalanynak. Persze ha hazajöhetnék.

2021. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező? Neked van rá pénzed is hogy megépítsd az időgépet? A válaszom elméleti lesz.


Én amúgy szívesen utazgatnék az időbe ha biztosan tudnám hogy visszatudok jönni a jelenbe, nem okoz időbetegséget, nem okoz semmilyen problémát. De amugy voltak már ilyen dokumentum filmek. Ahol az idővonatot mint fiktiv dolgot mutattak be. Ahol a palyaudvaron a jegykezelo holgyet 5 perccel később már nem 20 évesnek hanem 15 évesnek fogod látni es aki ugy koszon, hogy: Jó utat. Viszlat kesobb a jovoben. Mire te koszonom szepen mindjart jovok. 😄

2021. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

* 35 évesnek


Bocsánat elírtam 😄 nem 15 éves.

2021. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nyitott vagyok az időutazás lehetőségére. Amint van több infód, velem feltétlenül oszd meg.

F

2021. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem rég írtam ki egy kérdést, hogy miért nem lehetséges az időutazás. Komoly emberek írták (amivel egyetértek), hogy az a bizonyíték, h nem is lesz, mert nincsenek jövőből jött emberek, és nem is voltak. Se tárgyak, se üzenetek, se semmi. Tehát ha vmikor a jövőben majd feltalálják, akkor már találkoznunk kellett volna jövőből jött emberekkel. Nem gúnyolódok, de kétlem, hogy volnának gyakorlatba átültethető módszereid. Ha lennének, akkor nem a Gyakorin lennél, hanem a NASA-nál.
2021. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem biztos szerinted tobb milliard emberhez kepesek vissza utazni?


Ergo az még nem cáfolja hogy a jövőben kitalaltak es vissza vagy előre utaztak.

2021. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Én egy tucat meztelen playboy-modellel összezárva bárhová szívesen utaznék az időben.
2021. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, hamarosan minden felmerülő kérdésre leírom a válaszomat, azonban addig is a türelmüket kérem. Hogy mi az idő fogalma? Lehetséges-e az időutazás? Akár az én anyagi vagyonomból is telik-e egy időgép megtervezésére, ill. megépítésére? Mindenre választ fogok adni. - (Ami azt illeti a bizonyítékok hiánya nem jelenti azt, hogy egyáltalában nem lehetséges, s vagy lehetetlenség volna a dolog, mert ha létezik ilyen szerkezet, nyilván jobb titokban tartani, mintsem hogy rossz kezekbe kerüljön.)
2021. aug. 15. 21:03
 10/25 LeonScottKennedy ***** válasza:

#9:

Nem az idő fogalma vagy definíciója érdekel. Hanem az, hogy te hogy értelmezed. Mert nagyon úgy vélem, hogy rosszul, de várom a választ.

2021. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!