Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A PVC éghető anyag?

A PVC éghető anyag?

Figyelt kérdés

Kaptam egy barátnőmtől egy ajit karira, viszont a szüleim tuti kiadnának rajta, szal el kéne tüntetni. Ahol eddig rejtegettem már nem jó hely, mert anya simán belenyúlt a fiókomba ma, ez a dolog meg pont az alatta lévőben volt. Kidobni nem tudom emiatt, mert lehet észreveszik. Arra gondoltam holnap mikor munkába vannak elégetem.

PVC az anyaga, ilyen félkeményy hajlékony. Vagy ha van valakinek egyéb ötlete, hogy lehetne megszabadulni tőle, akár csak hogy ne lehessen felismerhető, válaszoljon.

16L



2022. jan. 14. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki, hasznald, jo lesz.
2022. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már használtam többször is.

Égetni az udvaron gondoltam nem a lakásban

2022. jan. 14. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A PVC egheto, rettenet fekete fusttel es korommal eg, rakkelto mint az allat. Ha tenyleg ennyire eletkeptelen vagy hogy becsomagold azt a muf*szt valamibe es ugy dobd ki, nem tudok rajtad tobbet segiteni.
2022. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tornazsák?
2022. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Késsel kisebb darabokra vágtam és ki dobtam becsomagolva. Nagyon szúrós szaga volt így is.
2022. jan. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!