Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A jelenlegi álláspontok,...

A jelenlegi álláspontok, tervezetek alapján mikor léphet ismét ember a Holdra? És mikor létesülhet ott állandó bázis?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1: bármikor, ha kifizeted. Ha vissza is kell jönnie, az drágább lesz.

2: pár hónapon belül, ha kifizeted.

Ha nem, akkor majd valamikor.

2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném hogy mostanában, nem sok minden van ott, inkább a Mars felé kacsintgatnak. Ja meg egy ilyen emberes küldetés egy másik égitestre iszonyú költséges, szóval szerintem ha fognak menni akkor a Marsra. Állandó bázis: elég nagy az esély hogy néhányszáz évig még nem lesz.
2022. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Azt olvastam, 2024-ben a NASA. Nem tudom mennyire igaz, de hátha.
2022. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sadam87 ***** válasza:
84%

A NASA jelen tervek szerint 2025-ben küld újra embert a Holdra. (Eredetileg 2024-ről volt szó, ahogy a 3. válaszoló írja, de beütött némi csúszás.)

Hold felszínén lévő bázist tudtommal jelenleg csak a kínaiak terveznek, talán a 30-as évek végére.

2022. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Jelenleg Augusztus a cél

Még idén

2022. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!