Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fizikailag. Tehát tudományos...

Fizikailag. Tehát tudományos szemmel nézve. Mennyire valósághű a Végső állomásba látható egy két jelenet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a VÁ 2 balesetére ahol a többszáz kilós farönkök pattognak az uton ekkora sebességgel?

Vagy a VÁ3 hullámvasut és metró balesete?

Esetleg Candice tornász baleseténél,meg van az esélye hogy így eltörjenek a csontok?


És mielőtt nekem ugranak az okosok. TUDOM hogy ez film, TUDOM hogy a metrokón és a hullámvasotakon tucatnyi biztonsági rendszervan ilyen kivédése ellen. De engem most tudományosan érdekelnek hogy ezen történések mennyire reálisak tudos szemmel.



2022. aug. 30. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Farönköst ki tudod próbálni házilag is 1 darab fával, hogy ha azt jóóó erősen vagy jóóó nagy sebességgel a földhöz b6szod akkor tényleg fog pattogni.

De a tornászbalesetet is ki tudod próbálni ;DDD

2022. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valósághű alatt azt érted, hogy pont úgy, akkor nem. Ha azt, hogy az esemény hasonlóan, akkor igen.
2022. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!