Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A darwinizmus egy embertelen...

A darwinizmus egy embertelen filozófiai?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor a darwinisták nem foglalkoznak emberséggel?
2022. nov. 20. 12:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Meg kik azok a darwinisták?


(Van egy olyan érzésem, hogy napiincellel van dolgunk)"


Alapvetően a társkeresési rovatban is vannak eltérő nézetek, hogy ki incel és ki nem az, szóval a gyakori "tudósai" is eltérően beszélnek róla, ami szerintem pozitívum, csak gondoltam szólok.


De azért amikor a való életben ezt a szót soha életemben nem is hallottam, addig a gyakorin a társkeresési, a politikai, meg a tudományos rovatban is (túlzással) napi szinten felbukkan.


Tehát a gyakoris emberek még csak nem is olyan dolgokról folytatnak (túlzással élve) folyamatos diskurzust, amit a való életben soha nem hallottam. Innen a gondolat, hogy a gyakorisok (nem az incelekre gondolok itt) nem a "valóságban" élnek.


De ha a tudomány kategóriát koptatod, akkor ne oszd meg velünk az érzéseidet, mert az nem túl tudományos, ha érted mire gondolok. Amúgy se releváns infó, hogy a bizonyos általad említett ember írt e, a kérdés miatt.


"Aki úgy ír, mint a napiincel, az ne csodálkozzon, ha összekeverik vele.


A napiincelnek pedig nincs helye itt, a tudományon."


Hülye vagy fiam. A kérdező feltett egy kérdést. Ha te azonosítod egy általa nem ismert személyel, akkor ő jogosan fog kiakadni ezen. Ennyi erővel a gyakorizók zöme hülye, tehát te gyakorizol, ergo téged is hülyének lehet nézni csak emiatt.

2022. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Van filozófiai relevanciája, filozófusok is foglalkoznak a témával. Pl. Bergson a Teremtő fejlődésben, de vannak masok is pl. Herbert Spencer.
2022. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!