Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hollandiában, Belgiumban vagy...

Hollandiában, Belgiumban vagy Finnországban való Erasmus élményről bárki bármit?

Figyelt kérdés
Szeretném tavasszal megpályázni az Erasmus+ a következő három helyre, igazából mindegyiknek örülnék, de ha esetleg valakinek van tapasztalata vagy fontos információja ezekről a helyekről, az nagyon érdekelne. Milyen maga a hely, az időjárás, az emberek, milyen kinn tanulni?

2023. febr. 9. 11:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Hollandia csak akkor ajánlatos, ha már van szállás. Máskülönben kb mehetsz sátorba aludni. Tavaly is ha jól emlékszem olyan 25 ezer külföldi diák nem tudta megkezdeni a tanulmányait mert nem talált szállást. Hiába voltak felvéve holland egyetemekre (amiket ki is fizettek jó előre)
2023. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belgiumban bár nem Erasmussal de tanultam. Brüsszelt nem ajánlom, veszélyes és undorító, inkább kisebb városokba menj, pl. Leuven, Gent. De mindenhol meg kell nézned hogy milyen környékre költözöl be, már ha biztonságban szeretnél lenni. Az időjárás nem rossz, az eső többet esik, mint itthon, de nem vészes, általában nem szakad egész nap, csak egy rövidebb ideig. Sokat változik egy napon belül is az időjárás viszont jól meg tudják jósolni, nem úgy mint itthon.
2023. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hollandiában voltam, imádtam! Lakhatás szívás, de ha találsz életed élménye. Szálláskeresést jó korán kezd, és számolj arra hogy én kolira előre fél milkót fizettem… (első és utolsó kolidíj) ha SSH rendszeren belül foglalsz, ott mindenképp
2023. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Első és utolsó havi* kolidíj kihagytam

Az emberek, a mentalitás pazar, színvonalas az oktatás, a hollandok kedvesek és segítőkészek (nekem kicsit furák xdd ) de nagyon szerettem. Megérte, és lassan a holland piac olcsóbb mint a magyar…

2023. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!