Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az emberi test tényleg elfuser...

Az emberi test tényleg elfuserált? (Szem, gerinc, hátul levő fej, túl nagy jelentőségű szív stb?) Vagy félreértem?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 21:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Az evolúcióban minden ma létező faj sikeres faj.
2023. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindkettő igaz.

Minden fajra.

2023. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elfuseráltnak nem mondanám, de ha lehetőség lett volna a tervezésére, akkor számtalan dolgot lehetett volna sokkal hatékonyabbra, ésszerűbbre tervezni. Teszem azt, hogy a férfiaknál a húgycső áthalad a prosztatán, az elég sok urológiai probléma forrása.
2023. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
az evolúció egyrészt nem egy lezárult folyamat, másrészt vezethet zsákutcákba
2023. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Az emberi faj a testi képességeivel túltett az egész állatvilágon, pl. kijutott a bioszférából, megalkotta a mesterséges intelligenciát, stb. - tehát bizonyos szempontból nagyon is befutó lett!
2023. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az agyi képesség, nem? A test attól lehet elfuserált.
2023. máj. 26. 22:22
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező - az agy és a test elválaszthatatlan. Az ember látása, hallása, kommunikációja, mozgáskészsége, stb., rendkívül előnyös kombinációt alkotott a technikai civilizáció létrehozásához. A technikai civilizáció pedig minőségileg teljesen az állatvilág fölé emelt minket.
2023. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező - tudod, hogy melyik az egyik legkiemelkedőbben hosszú életű melegvérű emlősállat a Földön?
2023. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Igen is meg nem is. Örökéletre nem alkalmas az emberi test, sőt még 80-100 évre sem. De mivel evoluciosan elég a 20 év, annyi meg bőven megvan, ezért mégis jó.
2023. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy ezen kívül is sok elfuseráltság van, nekem személyesen pl. a normál esetben hátul levő fej a fura, mert már többezer éve is bármit csinált az ember, előre, esetleg előre és lefele kellett összpontosítani. Még egy kisgyerekhez is (főleg).


9-es, ezt azoknak mondd, akik nem értik meg, hogy egy mondjuk 50 éves élettartam nem hozott evolúciós előnyt anno...


8-as, nem tudom amúgy...

2023. máj. 27. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!