Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik-e asztrális utazás...

Létezik-e asztrális utazás vagy ez is csak a képzeletünk játéka?

Figyelt kérdés
Főleg a spontán történések érdekelnek. Mit gondoltok erről?
2009. jan. 14. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez csupán a képzelet játéka.
2009. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Létezik, aki átéli az tudja, hogy létezik, és azt is, hogy nem képzeleti dolog.

Aki meg nem éli át....az csak találgat....

2009. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nem tudja, csak hiszi. Hogy jól hiszi e azt nem tudom.
2009. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, tény, csak vannak akik a tényekről is azt hiszik, hogy mítosz.. lelekvandor.hu -t javaslom, ha érdekelnek a kis spirituális csodamicsodák. :)
2009. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon messzire lehet utazni, óriási sebességgel. Sőt megtanulható a test mozgatása is, ilyenkor már nem csak az asztráltest utazik, hanem a fizikai test is. Én voltam 10-15 alkalommal a Földön kívül, kétszer a Naprendszeren is kívül. Legkedvesebb helyem a 20-21 fényévnyire lévő Zöld Bolygó.
2009. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utolsó válaszoló.Leírnád hogy kell csinálni?
2011. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bekell tépni mint az állat és kész :-)
2011. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ilyesmi nem létezik. Semmilyen tudományos bizonyiték nincs rá, pedig nem lenne nehéz bebizonyitani.

Viszont szellemekkel kommunikálni lehet (nem beszélni!)

Én már próbáltam, nagyon egyszerü, szinte gyerekes módon. Nem hitte el senki nekem, ezért megkértem egy olyan személyt aki ritkán jár hozzánk (bátyám egyik haverja) hogy rejtsen el egy kis tárgyat bárhol a házunkban és én egy bezárt szobában leszek végig, csak a szellemekkel fogok kommunikálni és meg mondom neki pontosan h hova rejtette el.


Én bezárkoztam a szobámba, kb 10 perc mulva szoltak hogy ok mehet. Én előtte megkértem szépen a házban lévö szellemet vagy az én védő angyalom volt, azt nem tudom de mindegy. szoval megkértem h nézze meg h hova rejti el a csávo és közölje velem.

Az jött ki a papiron hogy a "padláson a szőnyegbe"

Én meg azt gondoltam h hiba van itt, és azt mondtam a komának hogy a padláson a szönyeg alatt.

Elfehéredtek és megmutatták h hol is van valojában. A padláson volt, egy régi félretett, felcsavart szönyeg közepépe dugva.....


Szoval elég meggyőző volt azthiszem.

2011. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!