Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy konferencia...

Mi fér bele egy konferencia szekcióülésébe?

Figyelt kérdés
Szekcióülés megtartására készülök, és szeretném minél izgalmasabb, élményszerűbb stílusban levezetni.Mit lehet csinálni, mi az, amivel kitölthető egy szekcióülés? Power point, videó, demonstráció, stb. stb? Három órám lesz rá.
2011. máj. 8. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk például ilyenkor a kicsi a rakás mindig nagy sikert arat.
2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg segítség kellett volna, és te nem segítettél. Én nem ártottam neked. Remélem, ezt nem másoktól tanultad, mert akkor szomorú életed lehet.


Mivel nincsen műfaji leírás, ami támpontot adhat, hogy mi az, ami még belefér, mi az, ami már nem, így továbbra is várom azok támogatását, akik a fenti válaszolónál készségesebbek. Eddigi konferencia-tapasztalataim sajnos főleg savanyú frontális előadásokról és szidjuk-a-rendszert beszélgetéskről szóltak.

2011. máj. 8. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre most komolyan értelmes választ vársz? :P

Szerintem próbáljátok hasznosan eltölteni azt a három órát! De ha annyira unatkoztok, akkor munkásruha fel, ki a parkokba ligetekbe és lehet szedni a parlagfüvet.

2011. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A frissítőkön és rágcsálnivalókon sok múlik. A konferenciákon úgyis nehéz figyelni, egyenetlen előadóképességű emberkék zsúfolnak kevés időbe sok haszontalanságot, ritka az, hogy az ilyesminek szakmai szempontból értelme van, az egész úgyis a smúzolásról szól, meg a szendvicsekről.
2011. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) Hát, köszi az építő jellegű hozzászólásokat. :) Én sem gondolom, hogy egy konferencián bármi is történik, ami előrébb vinné a világot. Viszont ha már ott kell lennie a népeknek, próbálnám szórakoztatóvá tenni. Utána meg megyek vissza a klienseimhez...igazán dolgozni.

Tanácsaitok alapján viszek egy kis cukorkát, és jó válaszért cserébe hajigálom a hallgatóságnak:)

2011. máj. 10. 09:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül filmeztünk, beszélgettünk, gyakorlatoztunk, és elgondolkodtató idézeteket kaptak ajándékba. Tényleg jól sikerült :)
2011. máj. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!