Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van 2013 meg 2014 írva...

Miért van 2013 meg 2014 írva a konzervekre, amikor 2012-ben világvége lesz?

Figyelt kérdés

Ezzel valami mondanivalójuk van a készítőknek?

Fogyasztóvédelmileg ez nem büntetendő? Hiszen 2012 végére már sugárszennyezett lesz az adott konzerv,

tehát NEM őrzi meg minőségét!!!


2011. máj. 20. 14:27
 1/7 valakiakitnemismersz válasza:
25%
Ember te sötét hiszékeny barom.NEM LESZ 2012-BEN VILÁGVÉGE!!FOGOD? SZÓVAL MAJD 2013-BAN IS EHETED A KONZERVED!
2011. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

holnap lesz a világvége Harold Camping szerint!

a gyárak meg mindenfélét ráírnak hogy eltudják adni a cuccokat :P

2011. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Ne haragudj, de ki kell mondanom: b****g! A föld akár holnap is felrobbanhat, vagy kitörhet valami vulkán, vagy alattad törik szét egy kontinens, bármikor lehet világ vége, nem értem, miért kell benne hinni, hogy 2012... és miért lenne sugárszennyezett? És mi volt anno az 1999-es konzervekkel, amikor 2000-re világvégét jósoltak?!!! És ez egyáltalán mi a francot zavarna téged?
2011. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is 2012-ben világvége, hanem holnap.:D Hihetetlen, hogy egyesek mennyire le vannak maradva.:DD
2011. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ráírva a minőség megőrzési időtartam a konzervekre és a tartós élelmiszerekre, hogy ha a korábbiakhoz hasonlóan a mostani világvége is (technikai okok miatt) elmarad, akkor a boltok polcain még te is képes legyél tájékozódni, hogy mi jó, és mi járt már le...
2011. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező ezt viccnek szánta, bár akkor nem értem mit keres itt.

Mindenesetre a gonoszabbik énem azért reménykedik benne, hogy 2012.12.21-én vagy mikor azoknak akik eddig terjesztették a hülyeséget elfelejtenek szólni, hogy a világvége technikai okok miatt határozatlan időre felfüggesztve, és számukra eljön az egyéni világvége, semmiképp nem kollektív, tisztán egyénenkénti.

Hiszen lássuk be egy 50-60%-os népesség csökkenés azért jól jönne ebben a túlzsúfolt élhetetlen világban, arról nem is beszélve, hogy mely réteg is lenne az aki khm. eltűnne :D

2011. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Annyi tartósítószer van benne hogy a világ végét is túléli
2011. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!