Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez mi? 2011 május 21 világvége?

Ez mi? 2011 május 21 világvége?

Figyelt kérdés
ez vmi vicc, vagy tényleg ennyire ráérnek az emberek h nem tudnak várni 2012-ig inkább hnapra tezsik ezt a nyomorult világvégét?
2011. máj. 20. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, nagyon is komoly. Csak úgy élhetjük túl, ha megtérünk az Úrhoz.:D
2011. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na látom te is Isten félő ember lehetsz ha az Úrral viccelődsz
2011. máj. 20. 15:27
 3/16 anonim válasza:
baromság. emberek, a világvégének a Föld legnagyobb és leghitelesebb jósa szerint 2004-ben kellett volna bekövetkeznie és lám, még mindig élünk.
2011. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na igen, ha annyi millióm lenne, ahány világvégét megjósoltak már... Gazdag ember lennék, az biztos! :-D


Na kivárom ezt is, meg elhatároztam, hogy azért is túlélem a 2012.12.21.-et is...


Valaki(k)nek biztosan k.jó üzlet lehet ez az állandó világvége-mizéria. Kár hogy nem nekem.


Pedro

2011. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
minden évben megjósolják a világvégét, de még nem következett be. 2012 is egy nagy hülység. ha vée lesz a világnak, akkor az azért lesz, mert elcsesztük...vallási kérdésekbe pedig most nem akarok belekezdeni, mert nem arról szól a kérdés, de ha van úr, akkor szerintem nem olyan hülye, hogy xévi hülyeséget csak úgy elfelejt, mert mi a mennyben akarunk élni. most is tanulok konfirmációra, de 8 évi biztos létezés nélküli tanulás már nekem is unalmas. én inkább a biztosba fektetem az életem...visszatérve a világvégére, ez egy nagy hülyeség (vagy vicc), szóval most l ne kezdj túlélő felszerelést pakolni, nem lesz belőle semmi
2011. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A világvége valódi időpontja: 2011. május 21.

SF hírek | SFportal | 2010. január 04. hétfő 23:29



A maya papok úgy tűnik, elszámolták magukat, nem 2012-ben jön el a világvége – legalábbis egy Harold Camping nevű műkedvelő Biblia-tudós szerint. A 88 éves Camping majdnem 70 éve vizsgálgatja a Bibliát, és mint elmondta, egy komplett matematikai rendszer van elrejtve a sorok között: a megfejtés szerint pedig a világvége pontos időpontja 2011. május 21. lesz.


A jóslat szépséghibája, hogy Camping egyszer már megjövendölte az Ítélet Napjának dátumát, mégpedig 1994. szeptember 6-ra. Tucatnyi hívővel gyűltek össze aznap, de úgy tűnik, csalódottan kellett távozniuk, a legmegalapozottabb információk szerint ugyanis aznap a világvége érdeklődés hiányában elmaradt.


Hogy a 2011. május 21-es időpontnak mégis lehet valami alapja, azt egy tény erősíti meg: az SFportal főszerkesztőjének, Miyazaki Junnak pontosan aznap lesz a 30. születésnapja. Ez pedig önmagában felér egy világvégével, nem igaz?"


SFportalról átmásolva.

2011. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

"A világvége érdeklődés hiányában elmaradt" XD ma is el fog, igaz kicsit esett az eső meg dörgött az ég meg villámlott, akkor tényleg eszembe jutott ez a világvége dolog, le is tettem a könyvet nem is tanultam tovább vizsgára, mert hát minek-alapon. Még Fészezek kicsit meg megnézem a napiszrt párszor, lemegyek páromhoz rendelünk pizzát meg még ami lesz, és ha netán tényleg eljönne, örülni fogok hiszen mnidig a csúcson kell abbahagyni :D

20/L

2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

azért sajnálom azokat akik mondjuk egy kis viharra histik azt h világvége

mert az már tényleg elég gáz de mind1

2011. máj. 21. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: csak viccelt az tuolsó. Izzítsd be a humormirigyedet, sokkal vidámabb lesz a világ, ha mindent ironikusan nézel.
2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én pánikbeteg vok,és most kúrvára pánikolok,ugye ez nemigaz???

meg miért csak tegnap tudtuk meg??

ez hülyeség szerintem,de azért valami okos embertől(felnőtt)

várok valami okos mondatot hogy ez hülyeség,köszi

2011. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!