Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az alom? Hol...

Mit jelenthet ez az alom? Hol nezhetnek utana? Jelenthet egyaltalan valamit? Altalaban nem szoktam almodni.

Figyelt kérdés

Almomban a mar evek ota halott nagyszuleim falujaban voltam rokonostul, csaladostul. A hazukban voltunk, ok is ott voltak (marmint a nagyszuleim), de nem kommunikaltunk, abban sem vagyok biztos, hogy lattuk oket (en is csak mint kulso szemlelo lattam oket).


A csaladi osszejovetel apropoja az volt, hogy atkoltoztettunk a hazbol es a kertbol mindent egy masik hazba, ennek oka nem derult ki. Legtisztabban arra a reszre emlekszem, mikor az allatokat (birkak, kecskek, macskak...) koltoztettek, felhajtottak oket egy nagy teherautora. Aztan jottunk mi, emberek, ugyanis valahogy nekunk is el kellett jutni a masik helyre (sokan voltunk, legalabb 20-an). A legmegdobbentobb, hogy koporsokban(!!!) szallitottak minket a masik hazba, mindenki kapott egyet, belefekudt, a rakodomunkasok beraktak a teherautoba, es igy indult egy hosszu karavan.


En nagyon feltem belefekudni a koporsoba, sirtam is, es mondtam apukamnak (az o szulei laktak a hazban), hogy felek es inkabb menjunk gyalog. O mondta, hogy muszaj a koporsoban menni, de ha felek, hat menjunk kozos koporsoban. Igy kicsit megnyugodtam.


Igy meneteltunk vegig a falun, majd felebredtem, es kivert a viz..altalaban nem szoktam almodni, de ez nagyon felkavart, nagyon valosagos volt es meg most is megugrik a pulzusom ha ragondolok.


19/L


2009. márc. 17. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A természet gyogyász magazinban van álom fejtés.
2009. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a nőklapja café oldalán van álomszótár
2009. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki álmodik (nagyon komoly elmebetegség okozhat csak álomtalan alvást).

Az álmodat pszichológus tudná korrekt módon megfejteni.

2009. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak egy szimpla álom. Az agyad csinálja/csinálta, nincs semmi jelentősége. Én is álmodok ennél sokkal durvábbakat, mégsem megyek pszichológushoz és nem kérdezek senkit, hogy miért álmodok olyanokat, mert tudom, hogy csak álom...
2009. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezeknek forrásuk van. Lehet pszihés, külső, belső hatás :)

Lehet hangokat hallottál, és azok is alakították álmodat, Lehet valami nyomaszt, és az is benne van... Sok minden okozhatja.


Ne nyomaszd ilyennel magadat. Én egyszer azt álmodtam, hogy smárolok a tanárommal, meg levetkőztetem őt fölülről. Másnap kicsit rosszul voltam a gondolattól :D de egy kettőt aludtam rá, és rájöttem, ez tisztára semmit sem jelent!


Az álmokat ne vedd komolyan, ne félj a saját gondolataidtól.

2009. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!