Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tisztában vagyok vele, hogy...

Tisztában vagyok vele, hogy az ufó észlelések nagy része kamu. Én nagyon kicsi koromban, kb.20 évvel ezelőtt láttam Budapest felett egy furcsa dolgot a levegőben, mi lehetett ez (lent folytatom)?

Figyelt kérdés

Tehát mi délkelet Budapesten lakunk, és az ablakból kinézve, a Duna irányába egy lapos, három vagy négyszögű dolgot láttam, forgott, fémesen csillogott, és kis fényeket eresztett ki magából. Nem tudom utána mi történt, tényleg kicsi voltam, és erre is nagyon homályosan emlékszem.

Én egy szkeptikus ember vagyok, nem nagyon foglalkoztat az ufók-szellemek-istenek témakör, de azért kíváncsi lennék, hogy mi lehetett ez.


2009. márc. 23. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
6 évvel ezelőtt én is láttam egy ugyan ilyen tárgyat, nem tudtam mi az, talán egy meteorológiai ballon, az sem kizárt hogy egy jármű amiben idegen lények utaznak.
2009. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
teljesen megfelel a leírásak?
2009. márc. 23. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam régen ilyesmit, éjszaka volt, és elég közel repült el valami nagy lapos kerek izé (olyan mint a filmekben az ufok), mai napig nem tudom mi lehetett az, apám azt mondta biztos egy műhold, de az nem ilyen. Meg mit szálldosna az ilyen közel? Arra gondolok ezek valami titkos fejlesztések, mármint emberek vezetik, nem űrlények. De a fene tudja.:)
2009. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan olyan volt mint amit leírtál(1. válaszoló vagyok)
2009. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát azért a kerek fényes tárgy nem ugyanaz,mint ez. eu kifejezetten szögletesnek tűnt...

de ha más is látott ilyet, mi lehet ez?

milyen messze láttad?

2009. márc. 23. 18:14
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Én fejér megyében láttam ezt a tárgyat, nem tudom mi lehetett ezért merész lenne rá azt mondani hogy földönkívüliek által vezetett tárgy, de más magyarázatot nem találok, olyan lassan haladt mint egy bicikli, és hangja sem volt, ember ilyet nem tud alkotni.
2009. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%
Valamikor egy aszteroida nagyon közel ment el a föld mellett.
2009. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Az UFO (Unidentified Flying Object) magyarul azt jelenti Azonosítatlan Replő Tárgy. Szóval ha Te láttál valamit, és nem tudod mi is az, akkor számodra UFO volt. Ha azt kérdezed, hogy Földön kívüli eredetű repülő tárgyat láttál-e, akkor viszont nem tudok választ adni.
2009. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
anyám is mesélt régebben valami ilyesmit..hogy kb 20-25 éve látott ilyet, amikor éjszakai műszakban dolgozott a vasútnál, és menniük kellett a sínek mellett, hogy ellenőrizzenek valamit..többen látták, azóta sem tudják, mi volt az.
2009. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
én kb 3-4hete láttam hasonlót, bár akkor túl voltam egy fél tálca sörön:D
2009. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!