Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb airsoft?

Melyik a legerősebb airsoft?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:40
 1/4 anonim válasza:
2011. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen nincs ,hogy legerősebb airsoft ,lehet őket tuningolni, továbbá egy egyes lövő nyilván erősebb mint egy aeg ,de itt van neked egy nagyon erős gázos airsoft de ez a gáz fogyása miatt minden lövés után gyengül ,de ezt már a magyar szabályzat szerint nem lehet használni mert túl erős


hoppá sajnso elfogyott az egy fegyó az oldalról de itt egy másik nagyon erős fegyer

[link] itt volt található a másik is

2011. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolttötötötötö válasza:

Attól hogy erős a fegyvered (és végre megtanulod, hogy airsofots fegyver) nem a tied fog a legmesszebre lőni..CSak annyit érsz el vele, hogy nem engednek játszani sehova mert van szabályzat.Mellékesen az én fegyverem 340 FPS-sel messzebre és pontosabban lő mint az a fegyó ami annál 2X erősebb műanyag vacak xar hop-up-al...


itt olvass, mert jobban jársz mint az itteni "szakikkal"


[link]

2011. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marci024 ***** válasza:
Én magam készítettem egy rugós, egylövetű puskát. felépítésében teljesen olyan, mint egy rugós, csőletörős légpuska. csak a csöve 6 mm. Teljesítménye elég komoly. :D 0,25 ös bb vel, gont nélkül átüti a konzervdoboz mindkét oldalát. 8mm vastag OSB lapot. csőtorkolati sebessége szerintem 300m/s felett van jóval. természetesen ezt semmire nem lehet használni, csak a magam szórakoztatására készült otthoni pontlövészetre. Nem hiszem, hogy bárki talál erősebbet. :D
2017. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!