Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Oroszország hányszorosa...

Oroszország hányszorosa Magyarországnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Területben? Népességben? Gazdaságilag (mondjuk GDP-ben)? Próbálj egy kicsit precízebb lenni, mások nem gondolatolvasók.

Egyébként: Google, wiki. Mindenféle adat fönn van a két országról.

2011. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Már Amerikát megkérdezte, csak a pontokat akarja, nem is érdekli a válasz ;)
2011. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Milyen pontokat?


Már én is észrevettem, hogy sok a bárgyú kérdés. Jár valami pont a kérdéskiírásért?

2011. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel "-.- Nem pontért.Miért kapnék én pontot?Nektek kéne örülni mert ha válaszoltok felpontozlak titeket...És az előbb Amerikát kérdeztem nem Oroszországot -.- 1.Válaszoló:Igen,területben kérdezem
2011. aug. 5. 11:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a pontért kérdezed, akkor mért is nem egy kérdésben kérdezted meg a kettőt? :P És ha lesz mégegy ilyen bárgyú kérdés még igazam is lesz (és ezt most csak azért írtam, hogy azért se kérdezd meg mondjuk ugyanezt Kanadával ;)) Különben meg komolyan nem értelek, a legegyszerűbb dolgok egyike kikeresni egy ország területét. Bocsi, de nem nagyon hihető számomra hogy ez téged tényleg érdekel, hiszen könnyedén utánnanézhetnél bárhol ezeknek az adatoknak. A felpontozásoddal meg tudod mit értünk... Engem személy szerint nem nagyon izgat, mert a válaszaim kevesebb mint tizede lett értékelve, úgyhogy ez az egy ide vagy oda nem sokat számít.
2011. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre meg lehet találni a választ Wikipedián is, ami egy elég nagy adatbázis, mindenféle dolgok vannak benne. Ajánlom, hogy ismerkedj meg az oldallal. Tulajdonképpen ez egy "szabad enciklopédia", mindenféle lexikális információt meg tudsz innen szerezni. A címe: [link] , ahol jobb fölül van a kereső mező, oda tudsz beütni keresendő címszavakat, mint például Oroszország vagy Magyarország. A megjelenő lapon kihoz mindenféle adatot az adott országokról, többek között a terület is, és így össze tudod hasonlítani a kettőt. A továbbiakban próbáld meg magad megtalálni a választ, mert ha te is meg tudod találni - és mostmár szerintem meg tudod-, akkor hadd ne nekünk kelljen már utánanézni.


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Oroszország területe 17 075 200 km²

Magyarország területe 93 030 km²

Vagyis Oroszország 183.5-ször nagyobb területű, mint Magyarország.


Arra biztatlak, hogy a megadott adatoknak keress magad is utána a megadott oldalakon, mert az önálló munka gyümölcse mindig sikerélményt hoz, és a válaszok birtokában biztos lehetsz, hogy azt találtad meg, amit kerestél.

2011. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
wikipedia+számológép=válasz
2011. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Arra biztatlak, hogy a megadott adatoknak keress magad is utána a megadott oldalakon, mert az önálló munka gyümölcse mindig sikerélményt hoz, és a válaszok birtokában biztos lehetsz, hogy azt találtad meg, amit kerestél." Nekem nem a wikipédia adja a sikerélményt. Ismerem a wikipédiát amúgy mindenki ismeri "-.-... De nem fogok ott keresgélni,mikor itt megkérdezhetem.Ezen az oldalon elvileg mindent meg lehet kérdezni mert AZÉRT VAN!
2011. aug. 5. 12:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy minden nap teszek fel óránként kérdéseket mikor ráérek.Persze mindig más kategóriában.Van mikor számítógépes játékok-ról,politikáról stb. Rekordot akarok dönteni
2011. aug. 5. 12:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg érdekel "-.- Nem pontért.Miért kapnék én pontot?"


később:


"Amúgy minden nap teszek fel óránként kérdéseket mikor ráérek... ...Rekordot akarok dönteni"


:DDDDD


Na ugyehogy ugye? megmondtam én; a ponttért csinálod , de sebaj :)

2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!