Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Dr. Zacher...

Mi a véleményed Dr. Zacher Gábor toxikológusról? Szerintem egy nagyon okos ember aki amellett hogy kiváló doki, szerintem pszichológus is egyben.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=wTZ1OgjtLDg&feature=related

Ha esetleg valaki már találkozott vele személyesen leírhatná milyen élmény volt beszélni vele.


2011. aug. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk egyszer péntek du az egyetemen tartania kellett volna egy órát. A Debreceni Egyetemről van szó. Péntek du (!) 3 óra hosszát vártunk rá, mikor a haverja felhívta (szintén egyetemi tanárember), hogy hol van, a diákok már várják egy ideje. A válasz az volt, hogy Pesten van, most megy színházba, és már nem is jön, ne várjuk. Akkor egy kicsit csalódtunk benne, de a tv-ből valóban értelmesnek és okosnak tűnik. A szavahihetősége viszont megkérdőjelezhetőnek tűnik.
2011. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hailey13 ***** válasza:
100%
egyszer az iskolánkba eljött előadást tartani, jó fej ember:DDD mondjuk igen, nálunk is késett, de csak egy negyed órát. szeretem a stílusát:)
2011. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt előadást tartani, és tényleg képzett, szimpatikus embernek tűnik.
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen okos ember. Láttam vele egy interjút családja is szerepelt benne. Én nagyon szeretek embereket elemezni, nézni mik a reakcióik a családi környezetben és nekem akkor ott nem volt jó benyomásom róla. Az biztos, hogy a családban ő hordja a nadrágot, a feleségét biztos kordában tartja, mintha az interjúban a felesége mondta is, hogy mire hazaér mindennek pikk pakknak kell lennie mert, ha nem akkor ebből lesz a veszekedés. Valószínűleg a felesége szebben fogalmazott de ez volt a lényege. Személyesen nem ismerem, csak én ezt szűrtem le az interjúból és hozzáteszem amatőr szinten elemzem az embereket.
2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szimpatikus és tényleg okos. Tetszik a stílusa.
2014. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szókimondó és nyers, de épp ezért mindenki odafigyel rá és elgondolkodnak rajta, amit mond és felkészült okos ember, és megmondja a frankót egyenesen nem köntörfalaz.


Anno valóban nyilatkozott a magánéletéről is többször, mondván otthon a felesége mindent elintéz, neki a szemét kivitelét leszámítva nincs dolga a háztartásban, de azóta már ugye elvált a feleségétől és mással él együtt.

2017. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!