Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható, hogy ha...

Mivel magyarázható, hogy ha megállok a rádió előtt hirtelen elmegy a hang, kezd recsegni, zúgni és alig lehet hallani a zenét. Ha meg más áll meg előtte semmi gond, megy rendesen? Ez elég ijesztő.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat adjanak. Valami logikus / tudományos magyarázatot.
2011. szept. 5. 10:33
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves első, UFO nem lehetek, először is mert nem repülök, másodszor meg, mert nem vagyok se tárgy és azt is tudom ki vagyok. Ha nem értenéd: UFO = Unidentified Flying Object.
2011. szept. 5. 10:35
 3/11 anonim válasza:
Egyszerű: leárnyékolod, lehet, hogyha más megy oda ő alacsonyabb, magasabb, nehezebb súlyú.....stb ENNYI.
2011. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is, de kipróbáltuk, hogyha ugyanolyan magasságban kicsit begördülve állok meg akkor is ezt cvsinálja. Sőt egy haveromat is odaállítottam múltkor, aki kb. akkor mint én és nála se csinálta.
2011. szept. 5. 10:39
 5/11 anonim válasza:
Jó, akkor most mit vársz??? Írjuk azt hogy csodabogár vagy? Na tessék: CSODABOGÁR VAGY
2011. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azt várom, de azért még kiváncsi lennék hátha valakinek volt hasonló tapasztalata, vagy van más magyarázata. Baj?
2011. szept. 5. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a ruházato árnyékol, vagy pedig a haverod épp hogy a ruházata miatt NEM árnyékolt. Próbálj meg meztelenül odaállni, és ha lehet a haverod is úgy álljon oda, illetve tök egyforma ruhában. (Tök egyforma alatt nem azt értem hogy ő a saját pólójában s te a sajátodban, hanem hogy ugyanott vett ugyanolyan anyagű stb minden a zoknitól az alsógatyán át mindenig.)
2011. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)))))
2011. szept. 5. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
biztos te vagy a terminátor... ezek a kérdések olyan nevetségesek, amikor a kérdező beállít egy dolgot mintha hűde rendkívüli, természetfeletti volna, aztán leszögezi, hogy de ő tudományos választ kér!
2011. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Komolyan itt csak ilyen szemellenzős emberkék vannak? Feltettem egy kérdést, mert érdekel, hogy mi rá a magyarázat. Kevés normális ember van már ezen a világon sajnos. Le lehet szállni a magas lóról utolsó.
2011. szept. 5. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!