Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell asztrálutazni?...

Hogyan kell asztrálutazni? Hol találok olyan oldalt ahol leírják?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést az asztrálutazsáról, és nagyon kíváncsi vagyok! PESSZIMISTÁK KÍMÉLJENEK!!!

Ti csináltátok már? mit érzek olyankor? ugyan ugy lehet látni mindent, csak testelenül?


2008. márc. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

ez nem olyan, mint mondjuk a kajakozás. Nem lehet csak úgy megtanulni.

Hosszas, főleg szellemi tanulás, fejlődés kell hozzá. Ez egy életforma, életszemlélet, maga az asztrálutazás képessége csak melléktermék.


A technika egyébként a következő: elhelyezkedsz, lehunyod a szemed, koncenrtálsz és kilépsz a testedből. ennyi.


Fred Astaire-től amikor megkérdezték, hogy is kell ilyen jól táncolni azt válaszolta: "csak felemelem a lábam a levegőbe és mozgatom" :)

2008. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%

Nem lehet asztrálutazni . . .

Esetleg ha leiszod magad . . . xD

( Ez nem pesszimizmus, hanem az igazság. Bocsi. )

Üdv.

2008. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%
egyet értek az első hozzászólóval,sok sok gyakorlás kell hozzá és mindenképpen nyugodt környezet.Ha esetleg baj van a szíveddel akkor veszélyes is lehet mert ha valaki megijeszt és a léleknek hirtelen kell visszatérnie a testbe akkor az ezüstzsinór elszakadhat és nincs visszatérés.
2008. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%

Nem lehet asztrálutazni . . .

Esetleg ha leiszod magad . . . xD

( Ez nem pesszimizmus, hanem az igazság. Bocsi. )-nak üzenem, hogy: ha még nem kóstoltál vanília fagylaltot, az nem jelenti azt, hogy vanília fagyi nem létezik!

2008. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

lelekvandor.hu

nagyon sok érdekes dolgot írkálnak ott, regizni kell hogy elolvasd azt a hosssszas fejtegetést, de ha komolyan gondolod (merthát szerintem is egy életforma ) akkor úgyis foglalkozol még bővebben vele

Hét fő tényező:

I. Vágy

II. Kontrollált relaxáció

III. Vizualizáció és célállomás

IV. Közvetlen kiemelkedés

V. Tudatosság

VI. Utazás

VII. Visszatérés és emlékezés

2009. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon messzire lehet utazni, óriási sebességgel. Sőt megtanulható a test mozgatása is, ilyenkor már nem csak az asztráltest utazik, hanem a fizikai test is. Én voltam 10-15 alkalommal a Földön kívül, kétszer a Naprendszeren is kívül.
2009. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!